• 1
  • 2
От мобилни телефони до цифрови камери
hidrazin - майстор
Не може само сериозно. Трябва и малко веселба да пада. Дано не се обидил. Нямал съм такова намерение.
:partyman:
Тани - модератор
Упс ! Объркал съм цитата!
hidrazin написа:

Само не знам защо ми викаш колега?
:partyman:
Това трябваше да бъде , но съм се престарал с триенето. А иначе просто исках да наблегна на думичката "въРПос" - два пъти е написана така от автора :wink:
hidrazin - майстор
Няма значение, той beron54 ни отсвири набързо.
Поне едно мерси да беше казал. Деца - какво да ги правиш?
:partyman:
a_anastassov - специалист
hidrazin написа:
А и думата колега произлиза от две гръцки думи и означава приятел за в леглото. :lol: :lol: :lol:
Сега си обеснявам защо, когато бях студент една асистентка ми казваше "колега". :lol:
kuger - майстор
hidrazin написа:
Не може само сериозно. Трябва и малко веселба да пада. Дано не се обидил. Нямал съм такова намерение.
:partyman:
Това, ако е до мен, не, не съм се обидил :partyman:
Здравейте,
на първо място искам да ви благодаря за съдействието. Не съм писал до сега, защото бях ангажиран.
На седващо място не съм дете, а напротив най-вероятно може да съм баща на някои от вас:)
Извинявайте, че съм допуснал на два пъти техническа грешка при изписването на думата "въпрос". Моля ви бъдете по-толерантни, тъй като четейки другите теми във форума, виждам доста по-фрапантни правописни грешки и липсата на каквато и да пунктоация.
Лека вечер!
Тани - модератор
Всъщност не съм искал да те обидя и ако си приел шегата ми по този начин се извинявам! Интересното в случая беше, че два пъти си объркал една и съща дума , а иначе май нямаше други грешки :wink: А си личи че грешката е техническа, а не от незнание , защото чак не мога да си извъртя езика да го кажа. Интересното в случая е , че прочетох по веднъж и заглавието и поста ти , но не обърнах внимание на нито една от грешките. Чак после видях грешката в заглавието :) Любопитно ми беше дали някой друг не е пропуснал да види грешките като мен. Дори затова в моя пост са с големи букви, за да съм сигурен , че ще се видят :wink: . Още веднъж се извинявам , ако съм те обидил. Всички грешим - човешко е!
hidrazin - майстор
Аз също не я видях на първо четене а чак когато я посочи.
Към beron54: На мен ми е ясно че не си дете или младеж.
Те не обичат много много да четат, и едва ли много от тях въобще са чували
за книгата "Hi-fi схемотехника". Аз също я имах но при едно наводнение (теч в багажника на първата ми кола)
стана на нищо. Мисля че я имам някъде в електронен вариант, ама когато ти писах не можах да открия къде съм
я скрил на компа. А може и да е в някой от другите ми компове или дори в кутията с пълни не закачени хардове? :?
Както и да е.
Към kuger: Радвам се че не си се обидил.
:partyman:
kuger - майстор
Към kuger: Радвам се че не си се обидил.
:partyman:

Просто си нямаш понятие какъв зевзек съм :-D
Ако вземем да се сърдим на дреболии, до никъде няма да стигнем
Сори за спама :partyman:
  • 1
  • 2

Тема "Върпос за схема?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: