От мобилни телефони до цифрови камери
cybersas - специалист
Здравейте.

Имам ролетна гаражна врата, с дистанционно за отваряне и затваряне - само единия бутон се ползва - натискаш - отваря - натискаш - спира до където е - натискаш - затваря. Ще ми се да имам още 1-2. Към кого мога да се обърна, за да ми сътвори и колко би струвало?

Е такова е дистанционното:

http://i.data.bg/07/01/09/183062_t.jpg

от доставчика ми искат 30 лв/бр, което ми се струва много?
miroton - майстор
Тия дистанциони струват по 10 лв,
Gadnyara - специалист
например в Конрад
Настройва се ръчно при контролера на вратата. Може би за услугата "посещение и настройка" Ви искат остатъка до 30-те лв.
cybersas - специалист
Благодаря за отговорите, аз съм горе-долу в тоя бизнес, зная от къде да си купя дистанционни - проблема е с настройката (или обучението им).

Нали се сещате, че честотите са различни - как да стане?

На вратата на гаража "приемника" е просто платка - без никакви бутони и т.н. та да влезе в "сервизен режим" или нещо от сорта - джъмпери също - ц. :rolleyes:
Gadnyara - специалист
Моля за една снимка на платката - все ще има поне един бутон, (или подходящи изводи за затваряне на верига примерно..)!
cybersas - специалист
Ще направя довечера - няма проблем, благодаря.
cybersas - специалист
Gadnyara написа:
например в Конрад
Настройва се ръчно при контролера на вратата. Може би за услугата "посещение и настройка" Ви искат остатъка до 30-те лв.
Точно в Конрад такова няма - вчера бях.
lz1wvm - специалист
Прилича на това,но явно не е такова....
http://www.rommtech-3s.com/pic/home~t15 ... 10_1_b.jpg
Виж точния модел,трябва да го пише някъде.
ditronix - специалист
Дистанционните са на BSM София. КОНРАД продават модули на ТЕХНОЕЛЕКТРОНИКА Варна и техните дистанционни няма да станат. Обучението е лесно и няма да има проблеми. Производителят ще ти даде информация по този въпрос.
Gadnyara - специалист
=D> =D> Браво ditronix! За Bulgarian Sound Machines бях забравил, въпреки, че минавам всеки ден покрай офиса им.
Да, приличат на техни, макар, че в тази кутийка съм срещал и дистанционни за СОТ централка от Телетек.

Остава да видим дистанционния модул, та да открием джъмпера/бутона и колегата да опита да го запознае с още няколко RC.

Тема "Дистанционни за гараж" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: