• 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 34
От мобилни телефони до цифрови камери
FM STEREO - специалист
Може, но изисква голяма мачта и антена, но през лятото ми предстои ремонт на покрива и за това не се наемам да слагам антени, които ще трябва после да свалям мисля, че не само Петрохан може да се хване но с подходящо оборудване може да излезе и сигнал DV-T2 от Сърбия , РРТС "Бесна кобила" :-D
самоход - специалист
Е, не, ако „изкарването“ на 49-ти канал-Петрохан е свързано с маса съпровождащи дейности изискващи титанични усилия, просто не си заслужва.
Аз бях впечатлен от показания отличен прием на 40-ти канал и помислих, че с малко доработка може да се покаже и 49-ти, макар и с минимално качество или поне пулсации.
Ами, добре, ще очакваме догодина видео с прием от „Бесна кобила“ в Самоков и това с почерпката си остава. Вече съм хвърлил дума.
ilian ivanov - специалист
Здравейте! Какъв е този приемник? Няма модел на него и в сайта на Цифроним също не го намирам.Търсих и с Гугъл и той не знае нищо. Взех го от битака и ми трябва дистанционно за него. Ако имате такъв пулт, моля снимка за да си търся по нея. Взех го защото е на 5 волта и ще го ползвам в каравана.

Прикачен файл

IMG_20180514_144921.jpg

Прикачен файл

IMG_20180514_144842.jpg
plamen6703 - майстор
Направо ползвай формата за контакт с фирмата http://www.cifronim.com/%D0%BA%D0%BE%D0 ... 0%BA%D1%82 прикачи снимки и ги питай за пулт! :partyman:
ilian ivanov - специалист
Явно така ще стане, но реших да питам тук ако има някой такъв приемник.
plamen6703 - майстор
И да има такъв приемник не може да ти помогне с нищо, на теб ти трябва пулт за дистанционно управление. Вносителят ти е най-добрият вариант, още повече, че имат сервизна поддръжка. :partyman:
самоход - специалист
Да подготвям ли почерпката за Самоков?
hidrazin - майстор
ср фев 20, 2019 10:54 pmсамоход написа:
Да подготвям ли почерпката за Самоков?
Ти па де се запиля???
:partyman:
самоход - специалист
Добре де, ЧНГ на всички :) !
Важното е, че се отпилях вече ....
самоход - специалист
Честит утрешен празник на деня на радиото и телевизията /водят го спорен/ на докоснатите от материята! :)
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 34

Тема "Ефирна цифрова телевизия" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: