• 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 34
От мобилни телефони до цифрови камери
fbr - майстор
Няма кой да плаща. Банката фалира, шефа избяга, пари няма, действат колкото може. Даже си закриха сутрешния блок. Въртят по няколко пъти, едни и същи филми от паралийския им период. На доизживяване.
toolegittoquit - майстор
Явно цифровизацията е провал. И като изключим Bulgaria On Air, останаха потребителите на ефирна телевизия отново с БНТ, БТВ и Нова, както винаги. А бяха обещани 18 програми, някои от които тематични.
Neno Er - специалист
toolegittoquit написа:
Явно цифровизацията е провал.
Глупости! Доста хора си напълниха и гушите, и тумбаците, и банковите сметки покрай мултиплексите. :?
А зрителят да го духа. :lol:
DMN - майстор
toolegittoquit написа:
Явно цифровизацията е провал.
Не е провал. Днес всички си ходим с нещо цифрово в джоба, друг е въпроса, ако ни дадат бял лист и молив и ни накарат да сметнем колко е 126х14 по аналогов начин, дали ще успеем, в този случай по-ми мирише на провал :-D .
toolegittoquit написа:
И като изключим Bulgaria On Air
Сакън, недей го изключва, че то какво ще остане тогава? :-D
toolegittoquit написа:
А бяха обещани 18 програми, някои от които тематични.
Глей сега, ето снимка на канал от ефирната цифрова телевизия(преди малко го открих и снимах), вярно - не е 18-ти, а само 8-ми, но за сметка на това получаваш хубав черен екран - олицетворяващ действителното положение в България - за мен това е реалния канал, предаващ най-вярната информация - няма подкупени журналисти, няма насаждащи мнения, няма звук, имаш възможността да си откриеш дефектни пиксели по екрана и още куп други възможности, като например да седнеш пред екрана с хубава книга в ръка. А може да си вземеш пуканки или някое мезе за виното, ракията или каквото там пиеш и да се опиташ да познаеш - какво е забъркал Лео, и каква я забъркахме ние :? :-D :partyman: . Пък и не харчи много ток, я виж къде е забила стрелката показваща електрическата консумация на телевизора :) .
Прикачен файл:
P1130377.jpg
P1130377.jpg (49.53 KиБ) Видяна 2839 пъти
hidrazin - майстор
Някой ако иска може да си купи сградата на TV7 - продава се. Продава се и оборудването.
На 9 февруари ще бъде обявен купувачът на студиата.
:partyman:
toolegittoquit - майстор
DMN написа:
друг е въпроса, ако ни дадат бял лист и молив и ни накарат да сметнем колко е 126х14 по аналогов начин, дали ще успеем, в този случай по-ми мирише на провал
Нямаш ядове. Смятам ти го.
nikolson - майстор
hidrazin написа:
Някой ако иска може да си купи сградата на TV7 - продава се. Продава се и оборудването.
На 9 февруари ще бъде обявен купувачът на студиата.
:partyman:
#КОЙ ли ще купи сградата?----
Прикачен файл:
#######.PNG
#######.PNG (44.56 KиБ) Видяна 2704 пъти
Megi1976 - помощник
Без да искам смених канал от дистанционото на телевизора и не мога да пусна декодера, пробвах с бутона TV/AV и не става
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 34

Тема "Ефирна цифрова телевизия" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: