От мобилни телефони до цифрови камери
MamaMy - майстор
8180, знаеш ли вица за бащата дето чакал дъщеря си от училище.

Седнал на масата с един вибратор и две чаши ракия.
Дъщерята се прибира и пита учудено:
- Тате, какво правиш?
- А, докато те чакаме пием по една ракия със зетя.

И за да не съм само оф да споделя за китайското ниско качество и българското превъзходно. Ползвах едно българско електрическо одеяло 2 години. Бях се обърнал на термостат. По цяла нощ включ, изключ. Или е горещо или студено. Миналата година видях някакви китайски ментета в Кауфланд на половин цена. Е, няма нищо общо с нашето "качественото". И двете степени направени човешки. материала на одеялото в пъти по-добър. Самото то по дебело и се разпъва като рогозка. Нито се набира, нито се мачка. Нашето е тънко, пързалящо се и сутрин го намирам в краката си намачкано на топка. Въобще няма да говоря за качествата на ключа, специалния заключващ куплунг върху "ментето" или пък дори за опаковката.
8180 - майстор
Ха сега де.
Аз за мъжете писах. :)
Ама, тя Колежката си решава.
Здравейте, не ми свети както трябва вече дисплеят за степените, свети мъждиво и в началото премигва, одеялото загрява силно на първа степен дори, на три години е, немско Klaistein. Няма повредени външни кабели видимо. Дали е безопасно да се използва още?
Lutchezar - майстор
В сайта им пише че са с 3 години гаранция. Възползвай се.
Ако не работи както трябва е опасно да се ползва. Или имаш проблем в ключа, или в нагревателния елемент.

Тема "Проблем с електрическо одеяло" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: