От мобилни телефони до цифрови камери
hidrazin - майстор
В одеялото не бараш. Твоя кабел от одеялото до стария ключ се разпоява и запоява към новия ключ. Той новия си има кабел и щепсел.
Този от линка гледам има и парче кабел за към електрическото одеяло - този с червената лента, в дясно от ключа. Ако наистина е така, е възможно стария кабел на одеялото да се отреже от към стария ключ и да се снади с новия, излизащ от новия ключ. мястото трябва добре да се изолира.
:partyman:
medel76 - специалист
с изолир е банд нали се изолира и аз си го помислих ама ме хвана страх да не се запаля както си лежа с тези снадки ;-)
medel76 - специалист
оле изхвърлям го
stiv1961 - майстор
medel76 написа:
оле изхвърлям го
Най- добре, или ако имаш познат ел. техник му го дай да го ремонтира. През това време някой обаче трябва да те топли :) / шегичка/.
medel76 - специалист
благодаря на всички вкючили се!!!
MamaMy - майстор
hidrazin написа:
... Колегата не е дал и линка за точи ключ...
Браво бе Хидра! Как можа да ме подцениш така? Я кликни върху снимката! :?
medel76 написа:
оле изхвърлям го
Не се вкарвайте в разни филми. Аварии стават със всичко. И водопровода е опасен, и инсталацията на апартамента. Пресичането на улицата също е много опасно. Има и много клипове и снимки с пострадали, но никой не се отказва от прогреса.
Ако всичко е направено правилно и са спазени правилата и нормите, всичко е наред и одеалото ще грее по добре и от мъж :wink: .
hidrazin - майстор
MamaMy написа:
Браво бе Хидра! Как можа да ме подцениш така? Я кликни върху снимката! :?
Ба си. Не барнах по снимката. :datz: Моите искрени извинения!
:partyman:
shadow__01 - майстор
Някой като мен са все още старомодни и не им идва на акъла да цъкат върху снимка линк.
8180 - майстор
MamaMy написа:
Ако всичко е направено правилно и са спазени правилата и нормите, всичко е наред и одеалото ще грее по добре и от мъж :wink: .
И тук ли за ментета ще сравняваме. :yawinkle: :)

Тема "Проблем с електрическо одеяло" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: