От мобилни телефони до цифрови камери
Здравейте, ще може ли малко помощ за свързването на този датчик, понеже нещо не ми се получава. В първите 2 L и N свързвам нула и фаза, както е нарисувано. Според лампичката на самия датчик, която светка съдя, че е захранен. От там нататък незнам как да продължа.
Прикачен файл:
20190921_105534.jpg
Прикачен файл:
20190921_105514.jpg
Andri01 - майстор
Хвани някой да ти го свърже. щом и при тази елементарна схема се запецваш,рискуваш нещо повече от развален датчик! Датчика свързан
ли e - на горните 2 клеми?
nikolov333 - майстор
От фазата пусни мостче към средния вход, а от крайния десен подаваш фаза към лампата.. нулата ти е директна до нея.. :idea:
Проблема е, че на никой не му се занимава да идва за един датчик. За това и потърсих помощ тук.
Ако разбрах правилно захранването на датчика си остава така вързано от двете най ляви, правя мост от захранващата фаза до клема номер 3. От клема номер 5 хващам фаза за лампата, а нулата мога ли да ползвам от същи кабел, който е преди датчика?
nikolov333 - майстор
Да..можеш да я свържеш и от клема 2..зависи от къде ти е удобно.. :supz: :partyman:
Lutchezar - майстор
Може ли модел на датчика?
Хареса ми че релето не е включващо, а превключващо.

Това с вземането на Нула е само в случаите когато лампата е свързана с два проводника оттук нататък, при вграждане в съществуваща инсталация, нулата си идва от таблото директно на лампата.
Много благодаря за оговора. Сега ще ида да видим какво съм разбрал :lol: :lol: :lol:

Ето това е модела:
Прикачен файл:
20190921_115214-1.jpg
Да питам от това има ли смисъл според вас. Човека в магазина казва, че е задължително. Става въпрос за 7 лед крушки.
Прикачен файл:
20190921_164727.jpg
Прикачен файл:
20190921_164735.jpg
Прикачен файл:
20190921_164727.jpg

Прикачен файл

20190921_164741.jpg

Тема "Датчик за светлина свързване" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: