От мобилни телефони до цифрови камери
mgbagera - специалист
:partyman:
hidrazin - майстор
Абе и друго дочух от някои места - съдебна заповед, затваряне, съд... :?
:partyman:
gogo7777 - майстор
Кой ще съдят......нещо не разбрах?
b.todorov - помощник
Здравейте,а па мен ме изхвърлиха от този форум на всезнаещите,за спор и лошо държане.Когато се спори с тях ,,всичките ,, всезнаещи си страшно неудобен.Те се мислят за много велики и когато зададеш някакво питане по даден въпрос ги е страх да не и вземеш занаята.Въобще ако бях аз ,,шефа,, щях да ги закрия тези присмехулници и надменници без покритие.
profesionalist_wood - майстор
Хвърлял съм бегъл поглед в умрелия им форум,ама нещо не ми хареса и ги отминах. Но е факт че много от юзърите се изживяват като велики и неповторими философи,типично българска черта докато в действителност са кръгла нула,ама КРЪГЛА НУЛА! За форума на Стилиян да не говорим сякаш си през 1983 г....

Това че съм тесен специалист в областа на дървообработването не ме прави всезнайко по всички въпроси :?
FM STEREO - специалист
mgbagera написа:
А с http://prikachi.com/ какво става ? Миналия месец го търсих няколко поредни дни и го нямаше. Днес се сетих пак за него и отново никой :?
Да от един месец го няма.
hidrazin написа:
На същия сървър е.
:partyman:
Значи ли това,че сайта няма повече да съществува? Имах снимки качени там!
hidrazin - майстор
Ешопа пак работи. Прикачи също.
Ама пак продължавайте да си държите снимките на ... такива места.
:partyman:
petromaniq - специалист
Добре че го възстановиха. Дай заради бълхите да изгорим юргана. Форумът не е само модератори админи и други мини. И който обижда на форум, обижда и обитателите му.
shadow__01 - майстор
petromaniq написа:
...Форумът не е само модератори админи и други мини. И който обижда на форум, обижда и обитателите му.
Ти май не си писал там за да видиш отношението към потребителите... Нека си го има. Повечето си го знаем и не пишем там.
kuger - майстор
petromaniq написа:
....И който обижда на форум, обижда и обитателите му.

Що им вдигате рейтинга на тия ....? Обитаващите не са виновни, но и те страдат заради арогантните "собственици". Баста, тези са затворена страница за мен!

Тема "http://forum.eshop.bg/" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: