От мобилни телефони до цифрови камери
toolegittoquit - майстор
kuger написа:
Зададох един, два въпроса там, супер арогантни и надменни тия двамата, цитирани по-горе.
Тук е направисам форум, за хора с всякакво ниво на опит, но предимно любители, а там се пише форум за професионалисти.
kuger - майстор
toolegittoquit написа:
kuger написа:
Зададох един, два въпроса там, супер арогантни и надменни тия двамата, цитирани по-горе.
Тук е направисам форум, за хора с всякакво ниво на опит, но предимно любители, а там се пише форум за професионалисти.
Да бе, ..... ги и професионалистите! Аз също претендирам да съм професионалист в занаята си, но не се държа като надут капут!

пп: Задници никога не съм близал, те ако искат да пробват. В службата ми беше писнало да наливам акъл в такива тикви.
Но, каквото било, било! Вече не ми пука от нищо и от никого, сам съм си господар.
shadow__01 - майстор
gogo7777 написа:
Ония пидали Божилов и Филипов още ли са там :mrgreen:
То да бяха само те пак добре. Целият им екип начело с RC са за смяна. Лошото е, че потребителите го отнасят и са вечно виновни и в нарушение на правилата им дето никой не знае се тълкуват кой както му дойде.
hidrazin - майстор
Не че чак толкова защитавам оня форум но си е полезен.
Поне за тези които се занимават професионално с това.
И там си има правила както и тук. Никой никого не е карал някого да влиза там.
А който е влязъл се е съгласил да спазва правилата - без значение дали му харесва или не.
Просто там са доста по-безцеремонни с ентусиастите и тези дето нищо не вдяват от материята.
А то не само си личи от първия пост ами направо си крещи в повечето случаи. :-D
Основно въздуха там се разваляше от Божко - безкрайно арогантен. Особено на лични съобщения.
Иначе най-обикновен сопотски селяндур.
Да ме извиняват останалите от Сопот - не се отнася за тях пък и е хубав град.
:partyman:
ivo70 - напреднал
hidrazin написа:
Божко гъз...ът отдавна го няма. :-D
:partyman:
В грешка си. Там си е, просто не взема отношения по темите.
pansim - майстор
hidrazin написа:

Основно въздуха там се разваляше от Божко - безкрайно арогантен. Особено на лични съобщения.
Иначе най-обикновен сопотски селяндур.
:partyman:
+1
Този човек е труден за общуване. Да не кажа - невъзможен. Обикновен простак.
Има и други "богове" на електрониката които се държат отвратително, но...който иска влиза и чете /пише/ По желание е :)
petromaniq - специалист
Съмнява ме Божко да не го е "баннал" Господ. По темите не се вижда повече от година, ама най-редовния му пост беше "имам в наличност - цената ти е на лични".
lyubohar - майстор
http://www.tehcomservis.com/forum/index.php

Това намерих.
Неприятни екземпляри.
mgbagera - специалист
А с http://prikachi.com/ какво става ? Миналия месец го търсих няколко поредни дни и го нямаше. Днес се сетих пак за него и отново никой :?

Тема "http://forum.eshop.bg/" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: