• 1
  • 2
От мобилни телефони до цифрови камери
zdravcho - специалист
Johny написа:
...като новият беше единственият в магазина, но все пак е нов.
Това не е абсолютно никаква гаранция - колежката си купила нов кабел за зареждане. Да ама зарежда много вяло, а телефона загрява. :? Колегата прояви смелост и си включи неговия телефон на зарядка - същия филм. Решихме да премерим кабела с мултицет и о ужас - китаеца беше разменил местата на +5V с един от проводниците за комуникация :shock: :shock: :shock:
Също така не се знае "новия" кабел какво менте е - с медни или алуминиеви жици, тея жици по един косъм си са или малко повече на брой...
burkov - специалист
С моя телефон съм забелязъл подобни проблеми. Galaxy Note 3

Имаше един период в който го зареждах в други зарядни с техните си кабели и всички кабели дадоха фира.
Включително и едно зарядно. Реално работят, но зареждат крайно бавно или прекъсват постоянно.

Само с оригиналното нещата са по-добре. Накрая стигнах до извода че оригиналния кабел и зарядно са предвидени да носят тия 2 ампера, които са нужни и дори зарядно и кабел на телефон предвидени за 1,5 ампера се прецакват с времето.

В крайна сметка 2 ампера не е малко за кабел със сечение под 0,5мм, повечето USB-та са толкова и дори по тънки.
preslav - майстор
ben84 написа:
preslav написа:
Johny написа:
мобифонът ми е на поне 8 години, зареждам го където и както ми попадне, държи по една седмица.
Ти ся хвалиш ли се или се оплакваш :?
Жалвам се - не мога да си отварям фейса от него, не си чета мейлите, никакви новини, никакви клипове, а за онова, как се казваше, вибратор ли, гол Х ли, изобщо не мога да си помисля.
Johny - майстор
Абе на вас жените не ви ли дават, та сте такива нервни и "мъдри"?! Келешки проблеми и тъпи постове. Айде моля ти се! Кафа от умници. Първо се изака после ми се извиняваш.
И къде ме набутахте с този 8 годишен телефон? Това не е мой цитат. Я си смени зъркелите и не манипулирай постовете!
Нито се оплаквам, нито се хваля. Ако не бях написал модела, щеше да се яви някой да каже - дай повече инфо....
Като не те интересува, глей си работата. Да не съм те канил да даваш мнение!
preslav - майстор
Johny написа:
Абе на вас жените не ви ли дават, та сте такива нервни и "мъдри"?! Келешки проблеми и тъпи постове. Айде моля ти се! Кафа от умници. Първо се изака после ми се извиняваш.
И къде ме набутахте с този 8 годишен телефон? Това не е мой цитат. Я си смени зъркелите и не манипулирай постовете!
Нито се оплаквам, нито се хваля. Ако не бях написал модела, щеше да се яви някой да каже - дай повече инфо....
Като не те интересува, глей си работата. Да не съм те канил да даваш мнение!
Стархотно изказване, подмокрих се, също като колежките - те горките и без това от друго не разбират освен от мобифони, технологии и курологии. Кажи си глупавия проблем, че някой да ти помогне - на мен след първия т.. ми омеква на 50%, а после изобщо не го търси, за какви 1-2 часа говориш, че не вдянах?
  • 1
  • 2

Тема "Странен проблем!" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: