От мобилни телефони до цифрови камери
toolegittoquit - майстор
За всички останали - ПРОБЛЕМЪТ е 80% вероятен от T-CON борда, който свързва MAIN-а с матрицата.
При проблем с T-CON-а се получават аномалии в изображението като неправилни цветове или сенки.
Особено ако се получава след известен период на работа, заподозряният е T-CON-а.

_____________________________
plamen6703 написа:
Казах ти и пак ще ти кажа, ако беше поне малко по-умен, щеше да разбереш колко си прост!
Ти си технически неграмотен индивид, който в реалният живот е жалък комплексар и баламурник!
Аз ли? А ти просто само балтаеш и нищо не казваш. За това да те няма от темата, ако нямаш какво да кажеш по нея и повече да не си се обърнал към мен! На мама инженеру умния, който си върти бизнеса във форума. Като беше голям професионалист, нямаше да търсиш как да припечелиш във форума.
Аз съм всичко, ама не и комплексар! Не съм тръгнал да казвам и да етикетирам другите колко са прости или умни!
chernev - помощник
toolegittoquit написа:
plamen6703 написа:
Ти няма какво да обясниш на човек като мен! Ако беше поне малко по-умен, щеше да разбереш колко много си глупав!
Абе ти ли ще ми кажеш на мене аз какво имам да ти обясня и какво искам да ти обясня?! :evil:
Знаем те, че се криеш зад поне 5 профила, ама без да си признаваш. И друго, което те знаем е, че само обиждаш в тоя форум и се правиш на велик, без да дадеш нито едно обосновано техническо мнение. :evil:
МНОГО СИ ДОБЪР да критикуваш другите, я се покажи ти колко си хубав и знаещ бе!
Спри да разводняваш темата. Вече стана безкрайно нагъл. За твоята наглост в тоя форум има цяла тема - оная с ремонта на МРАЗ-а. Не само на мен ми е писнало от теб. Не си ме псувал. Абе ей, ще те проследя по IP адрес и имам познати при доставчиците, ще те издиря къде си и ще те пусна тука, да те видят колко си хубав! :evil:
Сводник на сервизи! :vom: Между теб и каките в Мтел няма разлика. И те си мислят, че много разбират и се правят на умни, ама де факто много говорят, а нищо конкретно не казват!
И повече не се обръщай към мен, ясен ли съм?! Да, говорих за сина ти. Не знам как те трае! Като си толкова умен, какво ми работиш в сервиза като работник, ами не отиде да станеш един професор бе? Ейй, филанкоо, умния ми...
Ти щом си клел деца си евати боклука долен майна. :evil:
Junak - майстор
chernev написа:
Ти щом си клел деца си евати боклука долен майна. :evil:
Ааа, той така си кълне. Алоу, комплексаря, искаш ли да пусна тука личните, които ми пращаш? Да ги видят всичките. И да преценят те колко струваш. А ти от колко профила пишеш? Да ги изреждам ли?
toolegittoquit - майстор
chernev написа:
Ти щом си клел деца си евати боклука долен майна. :evil:
Не съм клел. А писах, че се надявам да не са като него и не знам как го търпят.
И недей се изказва неподготвен. Той се пръкна като активен акаунт преди 3 месеца тук и първото нещо, което беше казал бе, че баща ми бил никаквец, а аз съм бил прост и видиш ли не можел да съм се качил на неговият малък пръст.
Да ти цитирам ли едно ЛС, което бях получил от негова друга регистрация?
псувай ма пак бе Жекооо да ти цензура майката смотана сифилистична да ми го лапаш като го набутам на сетра ти в путката
Аз го имам документирано и ми седи във входящата поща. Или според теб някой нормален съфорумник ще се занимава с това да си прави нов акаунт, за да почне да псува на ЛС-та? Не съм го клел, но и това му е малко на него. Трябваше да му изредя и аз цялата рода, както направи той.
И преди следващ коментар, ПОМИСЛИ внимателно, преди да говориш. Аз влизам в темата и казвам, че това ми прилича на проблем с T-CON борда. А той влиза в темата след мен и единственото, което прави е да обиди мен.
Такъв човек ли защитаваш бе? Я се разходи из мненията му по темите, както и на другият му акаунт Керестелиев, както и на акаунта gogo777, който беше написал цитираното по-горе ЛС?
Много ти е лесно да говориш, без да знаеш цялата история. НО АКО беше знаел поне малко мен, щеше да знаеш, че аз се опитвам да запазя благоприличие и някой много трябва ми се е качил на главата и да ме е обидил, за да почна да му отвръщам. Аз не обиждам случайни хора в Интернет, както и не го правя на улицата. А той просто наглее.
Junak написа:
Ааа, той така си кълне. Алоу, комплексаря, искаш ли да пусна тука личните, които ми пращаш? Да ги видят всичките. И да преценят те колко струваш. А ти от колко профила пишеш? Да ги изреждам ли?
Аз мога да изредя профилите, от които съм писал. И кажи, че тези ЛС-та не си ги заслужил. По-полека с обидите. АКО знаеше едно нещо за мен, то е че аз не обиждам случайни хора без причина!
И съм писал ЛС-та, за да не разводнявам форума със спорове. И ВСЯКО ОТ ЛС-тата, които съм пратил си ги заслужил. Още помня как ми скапа една тема, където бях излял тон полезна информация, само за да си избиваш комплексите относно това какво било "токов удар".
Или други теми, където и ти влизаш и неаргументирано ме обвинява в различни неща. Дам, добър тон.
Да почна да цитирам мненията ти към мен и да преценим дали ЛС-тата са заслужени, искаш ли?
А профилите, от които съм писал са:
thinkpad
toolegittoquit
sinfon
simplex
По-добре ли ти стана?
Junak написа:
Защо бе, toolegittoquit, защо, в която и тема да се появиш, и е тотално осрана. Иди бе, иди се хвърли в Поморийското езеро.
Ти на тая реплика очакваш да ти пиша на ЛС колко те обичам ли?
Junak написа:
Сифоня тая работа не го интересува - и жена няма, пък и да е@е не може...
КАТО нямам, ще дойда за твоята! А после тя ще ти каже дали съм добър!
-----
И ПОДОБНИ тъпотии. А после кой разводнявал форума. Аз седнал ли съм да пиша ти дали имаш жена и дали можеш да евеш или не?
Недей ми се прави на света вода ненапита. И за полицая още съм на мнението си. Съжалявам, че е загинал, ама шефовете са му били баси и тъпите парчета.
ТА, ето това е цялата форумна история. Но не, ПЛАМЕН е велик майстор, който влиза и нарежда без да напише нищо техническо, но все аз съм виновен! Ай сиктир на хейтърите бе!
Последна промяна от toolegittoquit на чет май 11, 2017 12:30 pm, променено общо 1 път.
Junak - майстор
Ти, който оакваш всички теми, и твои, и чужди, нямаш право да имаш претенции. Всички твои теми са спам, без грам полезна информация, и затова всички завършват по един и същ начин. И никога не съм започвал кореспонденция с теб на лични. Не знам какво значи, че съм ги заслужил. А я обясни защо пишеш от различни акаунти?
toolegittoquit - майстор
Junak написа:
Ти, който оакваш всички теми, и твои, и чужди, нямаш право да имаш претенции. Всички твои теми са спам, без грам полезна информация, и затова всички завършват по един и същ начин. И никога не съм започвал кореспонденция с теб на лични. Не знам какво значи, че съм ги заслужил. А я обясни защо пишеш от различни акаунти?
Аз ли оаквам темите бе? Ти на глупав ли се правиш или какво?
Аз влизам в тая тема и пиша - прилича ми на T-CON. Защото съм го виждал тоя проблем.
Влиза пламен и ми пише - ти си прост.
Влизаш ти и сереш той така си кълне.
Кой в тая тема от нас тримата - аз, ти и пламен сме писали нещо по темата?
Кой оака темата с мненията си, които нямат нищо по темата? Да ме обсъждаш по темите като личност носи много ползи за форума ли? Или това същество Пламен, което си прави 100 акаунта и минава по темите, само за да събира поръчки за сервизи като сводник и обижда всеки, който иска да помогне?
АЗ тема за импулсни захранвания не писах? Тема за боядисване на авточасти не писах. Не писах тема за енергоспестяващи устройства и защо са измама и на народен език не писах как се смятат нещата и не припомних научни принципи и закони?
ТИ какво направи в тия теми? Мина и се изсра. Написал ли си ти в тоя форум поне една тема, която да е нещо като урок или на дълго и широко да обясни нещо?
Да, заслужил си си го. Цитирах някои от твоите коментари, поради които си си го заслужил.
Junak - майстор
А я обясни защо пишеш от различни акаунти?
toolegittoquit - майстор
Junak написа:
А я обясни защо пишеш от различни акаунти?
Няма какво да ти се обяснявам като ученичка! Спри да спамиш по темите. И от 1000 акаунта да пиша, аз не въртя бизнес във форуми и не обиждам без причина.
Недей ми вика защо пиша от различни акаунти, а погледни колко мои полезни теми и отговори осра. И после как да имам полезни теми и отговори. Като оная за енергоспестяващите устройства, която я осрахте ти с активното участие на Иванов, който пести ток с кондензатори.
Вземи се виж. Аз пиша T-CON, а ти ми пишеш дали съм могъл да ева. !?!?!?!?
Това ли са ти полезните мнения или просто няма какво да правиш в обедната почивка?
Junak - майстор
Обясних ти възпитано, че ти полезни теми нямаш, защото всички свършват по един и същ начин. И нали се сещаш, че не си ти, който ще ми казва какво да правя. Докато не спреш да пишеш простотии и да оспамваш на хората всички теми, така ще бъде.
hidrazin - майстор
toolegittoquit написа:
.... колко мои полезни теми и отговори ...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:partyman:

Тема "Проблем с телевизор LG29MT44D-PZ." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: