• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
От мобилни телефони до цифрови камери
gogo7777 - майстор
Егати обратната връзка. Тия се регистрират заради тебе ли или надуваш балон?

След регистрация в НС:
-Прееба ми се платката....
-Имаш ЛС.
-Евала бате, всичко работи....да си жив и здрав
-Със здраве да си я ползваш.

:lol: :lol: :lol:
Hoвoceлckи - майстор
Личните на новорегистрираните преди бяха спряни точно заради такива и подобни - регистрира се някой "търговец" и - "обаждайте се на лични". Новата власт, като че ли го беше отменила :? Ама май си е в сила. Наскоро писах на няколко "новобранеца" и изобщо не ми ги отвориха :?
Може ли тел.за връзка с Plamen6703?В кой град или село?По прогнози имам проблем с компа на опел зафира
gogo7777 - майстор
За Бога не го знаем.... :x ....ама ще получиш хабер на ЛС.
Какво ти се е преебало, може пък да могат други съфорумници да помогнат....и те обичат бял хляб :lol:
lyubohar - майстор
Преди години имах подобен проблем с компютъра на А160.
В Балкан стар казаха-за смяна-2500лв.Даже не можах да им кажа довиждане-толкова бързо се изнесох.
В друг сервиз се оказа замърсен дебитомер-за 40лв.го оправиха и така 4 години колата и нямаше нищо.
Та може да не е точно компютъра.
Дано да се намери и на ме кой да помоне :) Опела ми/зафира 1.8, 125, 2002/ гасне по време на движение ходих при доста майстори, какви ли неща чух. Последния ми показа грешка Управление електрическа система. Та въпроса ми е дали означава като колегата, че ЕКУ си заминава и ако е така кой може да се заеме с ремонта?
kr1100 - майстор
Стоил написа:
Опела ми/зафира 1.8, 125, 2002/ гасне по време на движение ... Последния ми показа грешка Управление електрическа система. Та въпроса ми е дали означава като колегата, че ЕКУ си заминава
Голяма диагноза / червеното/ .Записаните грешки си имат цифри - кодове/ .Какви са цифрите на грешката ?? Не се хващай веднага за ЕКУ то.
Здравейте, аз имам проблем с компютъра на опел зафира. Ако е удобно да се чуем 0887714831
plamen6703 - майстор
Какъв ти е проблема с компютъра и как установи, че точно там е проблема :)
animi2006 - специалист
Здравейте! И нашата кола има проблем с компютъра или поне така ни каза майсторът. С Опел Зафира сме. Гасне в движение. Гаснеше всеки ден, особено лятото. На диагностика не дава грешки. Като се прекъсне тока и се пусне отново, пали без проблем. Преди две години сменихме датчика на коляновия вал и гасненето намаля. Сега гасне главно при изкачване на път с наклон и вече не само лятото. Може ли да се свържете с мен на лични? Аз не успявам да Ви пиша.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Тема "Проблем с компютър на автомобил Опел "Зафира"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: