• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
От мобилни телефони до цифрови камери
Николчев - напреднал
Здравейте, търся помощ и насоки за ремонт на компютър на Опел "Зафира" на диагностиката дава грешка Р0335. Сменяхме датчик на коляновият вал, кабели, връзки, всичко е наред и се стигна до проблем с компютъра. Подлежи ли на ремонт компютъра или да търся втора употреба по моргите? Кое е най-изгодно като решение?
Кики - специалист
Това си е дежурен проблем особено при 1.8 моторите, накъсват се връзките между платката и пиновете на ЕКУ-то. Ремонтира се но най добре влез във форума на Опел и попитай за точния човек, а може и тук да се намери такъв. Сменя се и с втора употреба но задължително се купува комплект с четеца на имобилайзера както и чип за ключа, друг въпрос е този който ще купиш в какво състояние е.
ПП - Ремонта е между 150 и 300лв , докато втора употреба ако намериш е между 200 и 300лв и загадката дали не е и той за ремонт.
Последна промяна от Кики на нед апр 09, 2017 5:42 pm, променено общо 1 път.
plamen6703 - майстор
Николчев написа:
Здравейте, търся помощ и насоки за ремонт на компютър на Опел "Зафира" на диагностиката дава грешка Р0335. Сменяхме датчик на коляновият вал, кабели, връзки, всичко е наред и се стигна до проблем с компютъра. Подлежи ли на ремонт компютъра или да търся втора употреба по моргите? Кое е най-изгодно като решение?
Най-изгодният вариант е ремонт на "компютъра" на твоя автомобил... и като цена ще ти излезе по-евтино, отколкото да търсиш 2-ра ръка нещо, което не знаеш дали работи и да сменяш с него още няколко неща...
Прецени за себе си в какъв филм искаш да се вкараш и ако е ремонт на твоя ми пиши на лични, като може да го щракнеш и да пуснеш и снимка... цената ще е все едно си лекувал пулпит и ще кара повече, отколкото пломба на зъб при зъболекар :-D
Николчев - напреднал
Благодаря за ремонта, работи компютъра и всико е ОК, но от 2-3 дни ме забави над седмица с ремонта :| Не си точен по отношение на срокове за изпълнение!
Ники274 - специалист
Трябваше повече да го наредиш ,малко му е :mrgreen:
plamen6703 - майстор
Николчев написа:
Благодаря за ремонта, работи компютъра и всико е ОК, но от 2-3 дни ме забави над седмица с ремонта :| Не си точен по отношение на срокове за изпълнение!
Не съм те забавил аз, а празниците те забавиха... Хората почиват по празниците... а и аз не работя в спешно отделение. За да не ти се изкривят ръцете от написаното, прегледай си кога го изпрати, кога почиваше Еконт и пак си помисли дали съм те забавил, иначе се получава :^o
hidrazin - майстор
Бах тоя свят, напълни се със задници... :-D
Пламене, малко ти е. Трябваше да му го занесеш с велосипеда и да му дадеш някой лев че си го оправил.
:partyman:
plamen6703 - майстор
Малко ми е, но аз съм свикнал, на клиент да му робуваш не можеш да му угодиш... Трябваше да отменят Великден, че някой бърза и иска хем евтино, хем бързо, хем качествено. Да сме живи и здрави :partyman:
toolegittoquit - майстор
Айде, почна да се развива търговийка в тоя фором. Защо ли и аз не предлагам програмистки услуги, сервиз на компири и мрежи??
hidrazin - майстор
toolegittoquit написа:
Защо ли и аз не предлагам програмистки услуги, сервиз на компири и мрежи??
Щот и да предлагаш няма кой да ти върже... :-D
:partyman:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

Тема "Проблем с компютър на автомобил Опел "Зафира"" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: