От мобилни телефони до цифрови камери
Здравейте уважаеми съфорумци, имам проблем с пералнята, показваше грешка F09 и изключваше, сега вече не може да включва и да тръгва. Записах я за ремонт в сервиза и казаха, че дефекта е в платката и сега търся платка за тази пералня. Ако някой от вас може да помогне ще съм благодарен.
plamen6703 - майстор
Коя от двете платки търсиш и нацвъкани ли са много платките от хлебарки?
Да, по платката имаше много следи оставени от хлебарки, но с/у тях не мога да направя нищо. Ползваме препарати, но без ефект. Платката е тази на командното табло, може ли да се намери такава платка?
plamen6703 - майстор
Препоръчвам ти да се ремонтира твоята платка, но избора е в твои ръце.
plamen6703 написа:
Препоръчвам ти да се ремонтира твоята платка, но избора е в твои ръце.
Колега, благодаря ти за платката. Пералнята заработи веднага след поставянето на платката :)
DMN - майстор
А на мен продължава да ми е интересно, като например - защо благодариш във форума, а не на Л.С., където явно е станала "заварката", ако изобщо е имало такава или всичко е прах в очите. Защо благодариш публично, като публиката изобщо не успя да види нищо от театъра, освен само първо действие, което сме го гледали вече десетки пъти :? .
Голям театър ей... :rock: . Само дето актьорите са имали само двойки в часовете по актьорско майсторство.
tzetz009 - специалист
Запишете си в тефтерчетата , както севернокорейците правят - грешка F09 /наличие на мега-колония хлебарки в кухнята /банята !!! :partyman: :partyman: :partyman:
gogo7777 - майстор
защо благодариш във форума, а не на Л.С., където явно е станала "заварката"
Вероятно "блажната чикия" е калкулирана в цената :lol:
....ще се наиграят, споко :wink:

Тема "Проблем с автоматична пералня Аристон arhf 109" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: