От мобилни телефони до цифрови камери
plamen6703 - майстор
Почни да сглобяваш елементарни схеми докато добиеш усет и видиш как се случват нещата :)
Като отвориш схемата е добре да можеш първо да я прочетеш, да я разбереш и след това да я реализираш.
Просто трябва да натрупащш първо теоретични знания и след това на практика да приложиш научено.
Най-важното е марак и ти го имаш, другото с четене и труд ще го постигнеш :)
GKovachev90 - специалист
plamen6703 написа:
Почни да сглобяваш елементарни схеми докато добиеш усет и видиш как се случват нещата :)
Като отвориш схемата е добре да можеш първо да я прочетеш, да я разбереш и след това да я реализираш.
Просто трябва да натрупащш първо теоретични знания и след това на практика да приложиш научено.
Най-важното е марак и ти го имаш, другото с четене и труд ще го постигнеш :)
Да опитвам се като видя някоя схема да се опитам да я разчета. Кой транзисторкак се отпушва на къде отиват напреженията и т.н. Сега уча електроника в Русе и тъкмо свърших първата година. Тепърва ми предстой дооооста учене, но мерака е голям!
plamen6703 - майстор
GKovachev90 написа:
plamen6703 написа:
Почни да сглобяваш елементарни схеми докато добиеш усет и видиш как се случват нещата :)
Като отвориш схемата е добре да можеш първо да я прочетеш, да я разбереш и след това да я реализираш.
Просто трябва да натрупащш първо теоретични знания и след това на практика да приложиш научено.
Най-важното е марак и ти го имаш, другото с четене и труд ще го постигнеш :)
Да опитвам се като видя някоя схема да се опитам да я разчета. Кой транзисторкак се отпушва на къде отиват напреженията и т.н. Сега уча електроника в Русе и тъкмо свърших първата година. Тепърва ми предстой дооооста учене, но мерака е голям!
Да вземше тогава да поздравиш др. Илиев от вашата катедра, докторантура завърши в Москва, много добър преподавател и познаваш на руската душа :-D
Посещавай редовно лекциите и упражненията и каквото не ти е ясно питай без да се притесняваш преподавателите. За урок да ти бъде "Дуралей" , който е на всяка манджа мерудия във форума, а не може да завие пробка на водна помпа :-D Това е човек, който не може да удобе кучето отзад, но с диплома за инженер :lol:
MamaMy - майстор
plamen6703 написа:
...За урок да ти бъде "Дуралей" , който е на всяка манджа мерудия във форума, а не може да завие пробка на водна помпа :-D Това е човек, който не може да удобе кучето отзад, но с диплома за инженер :lol:
Това с кучето не е работа на инженери. За тази цел си има попове и клисари :lol:
Пък и там си има едни тънкости, че ако не ги знаеш щ'и изпоапе ръцете. :-D
plamen6703 - майстор
MamaMy написа:
plamen6703 написа:
...За урок да ти бъде "Дуралей" , който е на всяка манджа мерудия във форума, а не може да завие пробка на водна помпа :-D Това е човек, който не може да удобе кучето отзад, но с диплома за инженер :lol:
Това с кучето не е работа на инженери. За тази цел си има попове и клисари :lol:
Пък и там си има едни тънкости, че ако не ги знаеш щ'и изпоапе ръцете. :-D
Преди години военните казваха, като се знам какъв съм инженер ме е страх да ходя на лекар :) Сега това важи поголовно за повечето инженери завършващи знайните и незнайни ВУЗ в страната. А за въпросният "Дуралей" завършил БСУ важи приказка, не стига, че е тъп, ами предлага и екстри :lol:
gogo7777 - майстор
Какво е БСУ? Бургаският софийски университет или ..... :?
toolegittoquit - майстор
plamen6703 написа:
А за въпросният "Дуралей" завършил БСУ важи приказка, не стига, че е тъп, ами предлага и екстри :lol:
Аз не съм завършил Свободния и нямам нищо общо с него. А ти не спря да обиждаш по темите.
За пробката - гледай аз да не ти я сложа една пробка някъде. Да не зададе човек въпрос...
Keresteliev - специалист
toolegittoquit написа:
plamen6703 написа:
А за въпросният "Дуралей" завършил БСУ важи приказка, не стига, че е тъп, ами предлага и екстри :lol:
....
За пробката - гледай аз да не ти я сложа една пробка някъде....
Започнах да се разочаровам!

В БСУ сега на това ли ги учат - да слагат пробки някъде?

:sad:

Тема "Импулсно захранване" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: