• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
От мобилни телефони до цифрови камери
DMN - майстор
Не знам в кой район си, но по-добре не казвай, че тия с металотърсачите от другата страна на закона, само това чакат :) . Макар че според мен всичко отдавна е преровено от иманярите и едва ли има чак толкова находки.
П.П. И друго важно приложение на металотърсача за мирни цели намерих - винаги когато режа дърва с верижния трион, ги проверявам с него, откакто веднъж уцелих скрит гвоздей и съсипах чисто нова верига за 30лв.
crez - майстор
Хм.. няма скрито,аз не ходя,но комшията е все там. Вече втори металот. му конфискуват, но по негови думи находките си го изплащат. Няколко човека са и имат трактор с плуг за канали(1м),преди оран по нивите минават и после в канала с прибора,след това заравят.
tzetz009 - специалист
К'о става с тоя неизваден зъб :-D ? Под упойка ли е още ?

:partyman: :partyman: :partyman:
Николчев - напреднал
Нищо не става, майстора не е сериозен по отношение на срокове.
AAsat - специалист
Да се търсят точни срокове за ремонт на устройство за което няма документация, което не е особено стандартно, което я дойде веднъж на две години я не, е малко нереалистично. Има си разбира се общи правила за ремонтите, които като се приложат може при малко късмет да се оправи и съвсем непознато устройство, но ако проблема не е от общите, а нещо специфично нещата може силно да се проточат - не е като да свършиш някаква ясна и конкретна работа. Разбира се има и друго - някой може да се справи с ремонт на определено устройство много по адекватно от друг, както и да се получи обратното за ремонт на друго устройство.
Въпроса беше за сроковете де.
DMN - майстор
AAsat написа:
Да се търсят точни срокове за ремонт на устройство за което няма документация, което не е особено стандартно, което я дойде веднъж на две години я не, е малко нереалистично.
За сроковете е ясно, да му мисли този, който ги е поставил.
Но в началото на темата се спомена модела на устройството, което според мен не може да се нарече "не особено стандартно" и за което няма документация. Това че сервиза или лицето наело се с ремонта не разполага с данните си е негов проблем - да си носи отговорността за поетите срокове(ако има такива), ангажименти и договорки.
Те си знаят зад завесите - на Л.С.
Металотърсача с цената на всичко ще заработи - така ми говорят звездите закачени с топлийки на задния фон на сцената :-D .
plamen6703 - майстор
Николчев написа:
Нищо не става, майстора не е сериозен по отношение на срокове.
Бабината ти трънкина! Изпратен ти е готов, това беше от мен. Имах съмнения, че си леке, но вече ги разсея напълно!
preslav - майстор
plamen6703 написа:
Николчев написа:
Нищо не става, майстора не е сериозен по отношение на срокове.
Бабината ти трънкина! Изпратен ти е готов, това беше от мен. Имах съмнения, че си леке, но вече ги разсея напълно!
Аз за Николчев не съм имал никакви съмнения какъв е, но не бях сигурен за теб ли става въпрос или за някой друг, който използва форума, за да си предлага услугите - този път Тинки се оказа прав, а и не само той. Язък за барутЯ, ама от самото начало нещо ми намирисваше на сяра смесена с кюмюр.
ХубаФ работа, ама Сиганска - ха ся дай два гащи плява да идеш тоз вечер на наш магаре. Ако лъжа дъФчи гуйана - плюй мене.
plamen6703 - майстор
preslav написа:
plamen6703 написа:
Николчев написа:
Нищо не става, майстора не е сериозен по отношение на срокове.
Бабината ти трънкина! Изпратен ти е готов, това беше от мен. Имах съмнения, че си леке, но вече ги разсея напълно!
Аз за Николчев не съм имал никакви съмнения какъв е, но не бях сигурен за теб ли става въпрос или за някой друг, който използва форума, за да си предлага услугите - този път Тинки се оказа прав, а и не само той. Язък за барутЯ, ама от самото начало нещо ми намирисваше на сяра смесена с кюмюр.
ХубаФ работа, ама Сиганска - ха ся дай два гащи плява да идеш тоз вечер на наш магаре. Ако лъжа дъФчи гуйана - плюй мене.
Пить надо меньше! :lol:
preslav - майстор
plamen6703 написа:

Пить надо меньше! :lol:
Алкохолът в малки дози е полезен във всякакви количества! Казал съм го не аз, а братята, на чиито мурафети си се учил.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Ремонт на металотърсач." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: