• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
От мобилни телефони до цифрови камери
Николчев - напреднал
Повреди ми се металотърсача и въпроса ми е дали някой от вас може да помогне за ремонт или да ме насочи към човек, който може да ремонтира металотърсачи.
hidrazin - майстор
А нещото е - марка, модел?
И предполагам е регистриран според закона?
:partyman:
Николчев - напреднал
Пропуснах да напиша "XP Goldmaxx". Няма изискване за регистрация на металотърсачите. Имам касова бележка и фактура за закупуване.
hidrazin - майстор
Е, щом няма изискване за регистрация мога да те запозная с един приятел от ДАНС.
Много е едобър с електрониката и със сигурност ще ти го оправи...
Я дай телефон и адрес че да не търсим по IP, МАС.... :-D
:partyman:
plamen6703 - майстор
Николчев написа:
Пропуснах да напиша "XP Goldmaxx". Няма изискване за регистрация на металотърсачите. Имам касова бележка и фактура за закупуване.
Сега ще усетиш боли ли като ти вадят зъб :-D
За какво го ползваш тоя металотърсач, че си изръсил една торба с пари за нещо, което ползват хора с нечисти помисли :wink:
Николчев - напреднал
Можеш ли да ми свършиш работа, питам с парите си?
Има ли значение при ремонта за какво се ползва металотърсача?
plamen6703 - майстор
Не мога да ти дам положителен отговор... Бързаш ли го :wink: за други въпроси на лични, ако не намериш друг вариант.
Има значение за какво се ползва, може да го ползваш за престъпна дейност!!!
toolegittoquit - майстор
Николчев написа:
Повреди ми се металотърсача и въпроса ми е дали някой от вас може да помогне за ремонт или да ме насочи към човек, който може да ремонтира металотърсачи.
Какво му има?
hidrazin написа:
Е, щом няма изискване за регистрация мога да те запозная с един приятел от ДАНС.
Горкичкият. По някакви си наредби металотърсачите трябвало да се използват само от квалифицирани лица за теренни проучвания. И друг няма шанс да го регистрира. Представи си, че не всички иманярстват златни съкровища по могилите, а обикаля на плажа да търси стотинки.
plamen6703 написа:
Има значение за какво се ползва, може да го ползваш за престъпна дейност!!!
Като има значение, спри да си развиваш бизнеса в този форум, ако обичаш.
DMN - майстор
plamen6703 написа:
Бързаш ли го за други въпроси на лични, ако не намериш друг вариант.
Развали се атмосферата в този форум, по навик влизам в него, но с отвращение взех да излизам.
Големите специалисти явно много го закъсахте, щом си търсите клиенти във форум като този, и най-вече като чуете думата "пари".
Николчев - напреднал
Металотърсача спря да работи, не открива метал. Метала може да е на милиметри от него и не го открива. Имам чувството, че и дисплея му свети по-слабо. Не съм просветен в тази сфера и за това попитах тук. Споменах за пари, защото се почнат с подмятания за какво го ползвам, бързам ли го и за регистрация на металотърсача, каквато не се изисква вече по закона за културното наследство. Само да успокоя притеснените, няма да го ползвам за престъпления и нарушения.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Тема "Ремонт на металотърсач." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: