• 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
От мобилни телефони до цифрови камери
DMN - майстор
preslav написа:
Аз за Николчев не съм имал никакви съмнения какъв е, но не бях сигурен за теб ли става въпрос или за някой друг, който използва форума, за да си предлага услугите
Бъди сигурен и ти, ние вече няколко човека сме сигурни :-D .
А на мен ситуацията в темата ми заприлича като във вица - дето двама гледали някакъв филм, в който ездач с коня си се блъснал в храсталак и паднал. Единият върнал лентата назад, а другия го попитал защо го прави. А тоя отговорил - "Надявах се, че втория път ще заобиколи храста"...
Филми, кво да правиш...
Ти, ако правиш на някой услуга и той те обвини в некоректност, ще му свършиш втори път услуга?
Ти, ако дадеш на някой да ти направи услуга и не си доволен от него, ще го потърсиш ли отново?
Колкото и да връщаме лентата...сценария и актьорите са доста кофти.
Николчев - напреднал
Леке е този, който дава срок и не го изпълнява. Ако знаех, че пак няма да си спазиш срока като с компютъра на колата нямаше да ти пратя за ремонт! Само леке може да поиска поиска документ за собственост без да му влиза в работата на кой е металотърсача и само леке не си вдига телефона като го търсят да го питат за неспазения срок!
Леке е също този, който с нищо не помага, но се**ре по темите да се намира на приказка. Вървете ***** лелината и тримата!
DMN - майстор
Николчев, вашата работа с plamen6703 е - "Търкулило се гърнето и си намерило похлупака" - гърнето пукнато, поклупака крив...
:partyman:
Hoвoceлckи - майстор
А дали не става дума за "раздвояване на личността" :wink:
preslav - майстор
Николчев написа:
Вървете ***** лелината и тримата!
- Кои сте вие бе?
- Ами ние от квартета.
- Какъв квартет бе?
- Ами ние тримата.
- Кои тримата бе?
- Ами аз и брат ми.
- Какъв брат бе, нали нямаш брат?
- Ами да де.
Ти си като премръзналото врабче дето кравата му се изакала на главата - ама предполагам тази история я знаеш.
alien - специалист
как се пусне нова тема и редовните излагачи се надпреварват да се излагат....
особено ако отговора не излиза на първа страница в гугъл и го няма по руските сайтове със схеми с по 1 ттл-ка не могат да блеснат с умения за сръчно ползване на фукнцията копи-пейст
за това следват брървежи и остроумия за пълното осиране на темата, щом те не могат да кажат нищо смислено то и никой друг да не може.....

както и да е.... към питащия - много внимавай на кой от прословутите "майстори" ще го занесеш
най честите резултати са от пълно съсипване защото не знаят какво правят до "остави го като имам време ще го погледна и ще се надявам да го забравиш та след 1 година да го продам на някой"
това е много специфична техника и малко хора знаят какво да се гледа, а тези които знаят са кадърни и заети хора и трудно някой ще ти обърне внимание ако не ти е приятел
DMN - майстор
alien написа:
как се пусне нова тема и редовните излагачи се надпреварват да се излагат....
Добре дошъл и ти сред нас :)
alien написа:
както и да е.... към питащия - много внимавай на кой от прословутите "майстори" ще го занесеш
най честите резултати са от пълно съсипване защото не знаят какво правят до "остави го като имам време ще го погледна и ще се надявам да го забравиш та след 1 година да го продам на някой"

plamen6703 написа:
Николчев написа:
Нищо не става, майстора не е сериозен по отношение на срокове.
Бабината ти трънкина! Изпратен ти е готов, това беше от мен. Имах съмнения, че си леке, но вече ги разсея напълно!
Не разбра ли, че металотърсача е готов :) .
alien написа:
това е много специфична техника и малко хора знаят какво да се гледа,
Къде се гледа? Ти също не казваш.
alien написа:
за това следват брървежи и остроумия за пълното осиране на темата,
Ами аз затова ти казах по-горе - добре дошъл сред нас, щото и твоето мнение не е по-различно от нашите :) .
profesionalist_wood - майстор
Сега влязох във форума с кафе в ръка и се зачетох за нещо любимо-металотърсачи и кво да видя-тотално оскотели индивиди с безумни епитети....Ама тинкито е ебати клошаря,събрал чарколяк от скрапа и прави телевизор :lol:

Добре че се махнах от този кенеф :toimonster: да не се обременявам с излишни емоции

А и същите тъпаци са тези които си мислят че plamen6703 съм самия аз :irre: понеже няма какво да правят друго по цял ден...
опасявам се че е късно вече за хапчетата и затова се обърнете спешно към специализирано психиатрично заведение да ви помогнат
alien - специалист
DMN написа:
......добре дошъл сред нас......
не съм от вашите, и не се чувствам добре дошъл...
не знам нито кои сте, нито защо се виждате в думите ми.... едни хора визирах.... те други се обаждат.... явно се размножавате по бързо от колкото мога да си представя.... как.... страх ме е да си помисля дори
DMN - майстор
alien написа:
не съм от вашите, и не се чувствам добре дошъл...
Добре, и аз не знам от кои си. Чувствай се както си искаш.
alien написа:
едни хора визирах.... те други се обаждат.... явно се размножавате по бързо от колкото мога да си представя.... как.... страх ме е да си помисля дори
Аз не знам кого си визирал, нито знам кои са редовните излагачи за теб. Участвах в тази тема с няколко мнения, а ти сложи всички участници в нея под общ знаменател.
Явно с това ти мнение вече потвърди, че и аз съм в това число на излагащите се според теб.
Но на мен вече какво мислиш ми е през оная работа - с която се размножаваме мъжете...щото нали питаш как се размножаваме...


Но къде сме ние, а къде си ти...Така и не каза на нас простосмъртните - къде се гледа на металотърсача за евентуална повреда? Разбрахме, че малко хора знаят. Не разбрахме - ти от малкото ли си? Ами, ако си от малкото, останете си с малкото тогава, щом мислите, че това е смисъла за вас....
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Тема "Ремонт на металотърсач." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: