От мобилни телефони до цифрови камери
GKovachev90 - специалист
toolegittoquit написа:
plamen6703 написа:
Какво лошо има в това да подадеш ръка на човек нуждаещ се от помощ. Ремонта на такъв вид техника не става със съвети в направи си сам....Ти си гол и бос в сферата на електрониката, нямаш елементарни теоретични знания и каквато и да е професионална подготовка в тази връзка!
Ти не подаваш ръка и не помагаш, а в 60% от мненията си имаш користни подбуди. Хич не те интересува дали помагаш, а дали ще вземеш едни пари. А новобранец или гол и бос ще викаш на баща си. От 10 години се занимавам сериозно с електронна техника. А доста преди това, още като телевизорите бяха Електрон и Велико Търново съм се занимавал..
Честно ти казвам, че ставаш банален и досаден. Нещо те е яд ли? Не мога да те разбера! Яд те е, че не изкарваш ти пари ли? Нещо не ми се връзва. От видяното до тук Пламен по един или друг начин помага на хората с техните проблеми! А от теб - не видях да си помогнал, освен само да критикуваш и да плюеш! Стига си. Като не ти харесва постъпките на Пламен, горе в дясно има едно поле, цъкаш с мишката върху него, после има "Излез" и там така правиш с мишката. После "Х"-чето на страницата и си готов.
plamen6703 написа:
Коя година е произведен автомобила ти?
Относно "солената" цена, в един сервиз може цената да е една, в друг сервиз цената може да е съвсем друга.
Като цяло в автосервиз такива услуги като ремонт на "компютър" не се извършват!
Принципно при такива ремонти автосервизите са в качеството на "чейнджаджии", свалят електронен модул и го носят на специалист, който може да го ремонтира.
После добавят още толкова и отгоре върху платената цена и са ти "ремонтирали" електронният модул :)
Това е пазарната икономика... :-D
Автомобила ми е произведен м.Май 2007 год. Със сигурност е повреден компютъра, колата я вкарвах на още едно място и диагнозата беше същата като в другият сервиз и платих за две диагностики.
Ще можете ли да ми помогнете за ремонт на компютъра и ако може да ми кажете цената преди ремонта?
Последна промяна от tacoma на чет апр 27, 2017 8:08 pm, променено общо 1 път.
plamen6703 - майстор
tacoma написа:
plamen6703 написа:
Коя година е произведен автомобила ти?
Относно "солената" цена, в един сервиз може цената да е една, в друг сервиз цената може да е съвсем друга.
Като цяло в автосервиз такива услуги като ремонт на "компютър" не се извършват!
Принципно при такива ремонти автосервизите са в качеството на "чейнджаджии", свалят електронен модул и го носят на специалист, който може да го ремонтира.
После добавят още толкова и отгоре върху платената цена и са ти "ремонтирали" електронният модул :)
Това е пазарната икономика... :-D
Автомобила ми е произведен м.Май 2017 год. Със сигурност е повреден компютъра, колата я вкарвах на още едно място и диагнозата беше същата като в другият сервиз и платих за две диагностики.
Ще можете ли да ми помогнете за ремонт на компютъра и ако може да ми кажете цената преди ремонта?
Принципно може да ти се помогне за ремонт на модула. За подробности е добре да ми пишеш на лични... ако разбира се имаш желание и не бързаш :wink:
toolegittoquit - майстор
GKovachev90 написа:
А от теб - не видях да си помогнал, освен само да критикуваш и да плюеш!
Няма и как някой да помогне, дори и да иска, защото Пламен си развива бизнеса и всичко става на ЛС.
След като дори не са описани симптоми и проблем в детайли. И няма желание да си помогне сам.
Аз за разлика от Пламен няма да взема техника и да припечеля пари, като си правя нагла реклама във форума. Имам морал.
ESPACE - майстор
Няма как да припечелиш, защото за разлика от него хабер си нямаш какъв е проблема. А за него е ясно че не само се е сблъсквал но има огромна вероятност да го реши. А ти тепърва има да се доказваш.
toolegittoquit - майстор
ESPACE написа:
Няма как да припечелиш, защото за разлика от него хабер си нямаш какъв е проблема. А за него е ясно че не само се е сблъсквал но има огромна вероятност да го реши. А ти тепърва има да се доказваш.
От какъв зор имам да се доказвам? Пред кого бе? Какъв хабер има той? Доказал ли е с нещо, че има хабер? Едно обяснение дал ли е? Може въобще той нищо да не ремонтира, а някой негов познат.
Keresteliev - специалист
toolegittoquit написа:
.. защото Пламен си развива бизнеса...
......Имам морал.
Голяма завист бре сифоне!

:sad:
Keresteliev - специалист
toolegittoquit написа:
... Какъв хабер има той? Доказал ли е с нещо, че има хабер? .....
Сифоне, знаеш ли какво е хабер?

:lol:
preslav - майстор
Покрай ежбите май на всички убягна факта, че Тойотата още не е произведена.
hidrazin - майстор
tacoma написа:
...Автомобила ми е произведен м.Май 2017 год. ...
Ами като още не е произведена да почака да я произведат и тогава ... компютъра ще е гаранционен. :lol:
Това си е за бисерите ...
:partyman:

Тема "Компютър за Toyota Corolla Axio 1.3" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: