• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
От мобилни телефони до цифрови камери
chernev - помощник
Камерите ги изпробвахме и не работят, две от тях дори леко намирисват на изгоряло. Рекордера ми е Dynacolor DYNI60, камерите ми са Qihan, но не намерих паспортите да видя точно модела.
Разпитах съседите и на съседа под моята къща е с изгорял телевизор, съседа под него е също с изгорял телевизор и компютър. Това е станало днес като са включвали и изключвали няколко пъти тока. Как да не е виновно енергото като те спират и пускат тока.
preslav - майстор
chernev написа:
Камерите ги изпробвахме и не работят, две от тях дори леко намирисват на изгоряло. Рекордера ми е Dynacolor DYNI60, камерите ми са Qihan, но не намерих паспортите да видя точно модела.
Разпитах съседите и на съседа под моята къща е с изгорял телевизор, съседа под него е също с изгорял телевизор и компютър. Това е станало днес като са включвали и изключвали няколко пъти тока. Как да не е виновно енергото като те спират и пускат тока.
Щом има и други пострадали събирайте се и си търсете правата - мисля, но не съм 100% сигурен първо се подава жалба в енергото.
За в бъдеще се замисли за защити на всички чувствителни уреди - аз ползвам защитите на SONO - български производител от Пловдив, имат сайт http://www.sono.bg/ , можеш да разгледаш какво предлагат. Имат и дистрибутори, но можеш да поръчаш директно от тях по куриер с наложен платеж.
sirko - специалист
Всички камери на едно захранване ли са? А пробва ли камерите с други захранвания, това че дава 12В не означава на 100% че е здраво с товар може да кляка.
За скъпа електроника не е лошо да инвестираш за онлайн юпс
chernev - помощник
plamen6703 написа:
chernev написа:
Повиках един специалист от СОТ да види камерите и след пробра камерите не работят. За съжаление камерите са изпушили, искаше ми се да е захранване, но са камерите. Чудя се какво да ги правя, дали да купувам нови или да се ремонтират тия.
Потърси човека, който ти е инсталирал видеонаблюдението. Нека да погледне какво е дефектирало, защото камери се случва да дадат дефект, но всичките да дефектират и нищо друго да не пострада е малко вероятно.
Колега, видях че ремонтираш такава техника, може ли да ми помогнеш с ремонта или да ме насочиш към свестен човек за Пловдив. Питах търговеца от който купих камерите за ремонт ама каза, че не се ремонтират и не са и гаранционни. Не ми се ще да ги хвърлям на боклука ако има шанс да се ремонтират.
plamen6703 - майстор
Опасявам се, че проблема ти може да се окаже на друго място или освен камера токовият удар да е отнесъл още нещо с камерите. Не се връзва това да ти дефектират камерите и нищо друго. Ако си усетил миризма на пушек от камера има вариант ремонта да отпадне и да търсиш друга камера. Трябва да се погледнат и тогава да се обсъжда какво може и какво не може да се случи.
shadow__01 - майстор
Аз бих купил нови (ако имах пари). Никой не може да ти даде гаранция за ремонта. Особено на скъпа и прецизна електроника.
plamen6703 - майстор
Дори и да купи нови камери с гаранция, при токов удар гаранцията отпада и вариантите са купува отново нови камери или прави ремонт за своя сметка!
preslav - майстор
РЕМОНТ НА ТЕЛЕВИЗОРИ-LCD,LED,OLED, PLASMA,АУДИО И ВИДЕО,ЛАПТОПИ- ТОТАЛЕН РЕМОНТ,ИГРАЛНИ КОНЗОЛИ- X-BOX,PS3, BGA-REBALLING,КОМПЮТРИ И ПЕРИФЕРИЯ,LCD МОНИТОРИ,GSM,ДИГИТАЛНИ ФОТОАПАРАТИ,ВИДЕОКАМЕРИ,МИКРОВЪЛНОВИ ПЕЧКИ, КЛИМАТИЦИ, ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ.


Гр.Пловдив, жк.Тракия, кв.Скобелева Майка, ул.Георги Цариградски 6

GSM /0878865343 ,GSM /0876165514 , тел. 032/680-323

Работно време от 9-19 часа /Без почивен ден/
hidrazin - майстор
preslav написа:
РЕМОНТ НА Т.....
Тва що за лай---на са??? :?
:partyman:
toolegittoquit - майстор
chernev написа:
Здравейте, нов съм във форума ви, ама имам голяма нужда от помощ.
Здравей! Цифрови или аналогови са камерите? Направи ли си труда да ни препишеш марката им и модела им, както и на NVR/DVR устройството? Пробва ли да отвориш някоя?
Нямам думи..Във форум НаправиСАМ Пламен си е платил някой да троли и да рекламира, като така леко подпитва "нали ти ремонтираше", за да може да трупа посещения през Гуглето..А други си пльосват директно рекламите.
Тоя форум яко пропада!
preslav написа:
РЕМОНТ НА ТЕЛЕВИЗОРИ-LCD,LED,OLED, PLASMA,АУДИО И ВИДЕО,ЛАПТОПИ- ТОТАЛЕН РЕМОНТ,ИГРАЛНИ КОНЗОЛИ- X-BOX,PS3, BGA-REBALLING,КОМПЮТРИ И ПЕРИФЕРИЯ,LCD МОНИТОРИ,GSM,ДИГИТАЛНИ ФОТОАПАРАТИ,ВИДЕОКАМЕРИ,МИКРОВЪЛНОВИ ПЕЧКИ, КЛИМАТИЦИ, ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ.
Да ве, тоя е вундеркинд. Ремонтира печки, климатици и има бутилки с фреон до станцията за BGA reballing. Или ги духа с пистолета за горещ въздух. Абе, защо не се скриеш и ти с тая реклама, а!?
Да взема да си плесна и аз рекламата, А? Айде ся и аз да се рекламирам
Региона на Поморие-Несебър. Ремонт на компютърна техника, монитори, принтери, компютърни мрежи. Инсталиране на сигнално-охранителни инсталации и контрол на достъпа. Ремонт на електрически стъкла на автомобили, инсталиране на аудио уредби и други ремонти на електрическата инсталация на автомобили.
КЛЮЧОВИ ДУМИ - КОМПЮТЪР,ЛАПТОП, РАЗВАЛЕН, РЕМОНТ, кабели, мрежа, интернет, DVR, КАМЕРИ, НАБЛЮДЕНИЕ, СМЯНА ЛАМПА НА ЕКРАН, Преинсталиране, инсталиране на програма, инсталиране на драйвер, инсталиране на принтер, поддръжка.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

Тема "Изгорели камери за охрана." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: