• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 11
От мобилни телефони до цифрови камери
plamen6703 - майстор
Новобранец! На колко такива като теб съм скъсал ританките и съм ги оставял с разпасани камизолки да не ги минавам повторно :lol:
toolegittoquit - майстор
plamen6703 написа:
Новобранец! На колко такива като теб съм скъсал ританките и съм ги оставял с разпасани камизолки да не ги минавам повторно
Аз знам защо ти си в тоя форум, както и другият ник твой с име Керестелив. За да не може никой да получи помощ, да му писне и да се обръща към великият спасител пламен на ЛС, който да му реши проблема срещу съответната сума.
plamen6703 - майстор
toolegittoquit написа:
plamen6703 написа:
Новобранец! На колко такива като теб съм скъсал ританките и съм ги оставял с разпасани камизолки да не ги минавам повторно
Аз знам защо ти си в тоя форум, както и другият ник твой с име Керестелив. За да не може никой да получи помощ, да му писне и да се обръща към великият спасител пламен на ЛС, който да му реши проблема срещу съответната сума.
Този ник "Керестелиев" колкото е мой, толкова да си жив!
Теб никой не може да те спаси ти си сдухан и непълноценен комплексар! Ходи се оплаквай на майка си и баща си, че са те създали такъв...
toolegittoquit - майстор
plamen6703 написа:
Теб никой не може да те спаси ти си сдухан и непълноценен комплексар!
Но поне съм принципен и не въртя цигански сделки през форума, без да си плащам за реклама.
plamen6703 - майстор
Никой не търси негодници дори и добре рекламирани като теб :lol:
Keresteliev - специалист
plamen6703 написа:
Никой не търси негодници дори и добре рекламирани като теб :lol:
Kak да не търси?

Държавен изпит и 10 години по специалността има!!!

:lol:
toolegittoquit - майстор
plamen6703 написа:
Никой не търси негодници дори и добре рекламирани като теб :lol:
Нито си ме виждал, нито ме знаеш кой съм, но продължаваш да болтаеш.
Последна промяна от toolegittoquit на съб апр 29, 2017 6:41 pm, променено общо 1 път.
chernev - помощник
Извинявай, че ще загърбя доброто възпитание, но не се сдържам да те попитам представяш ли си след още 10 години стаж като идиот в какво ще се превърнеш???
Все съм срещал тъпи парчета, но такова тъпо добиче като теб не съм срещал.
Прощавай, но нямам други думи с които да те опиша!!! Да осе***реш темата ми с идиотщината си и да не ти идва на ум да спреш и поне да замълчиш, ако не да се извиниш!!!
toolegittoquit - майстор
chernev написа:
Извинявай, че ще загърбя доброто възпитание, но не се сдържам да те попитам представяш ли си след още 10 години стаж като идиот в какво ще се превърнеш???
Все съм срещал тъпи парчета, но такова тъпо добиче като теб не съм срещал.
Прощавай, но нямам други думи с които да те опиша!!! Да осе***реш темата ми с идиотщината си и да не ти идва на ум да спреш и поне да замълчиш, ако не да се извиниш!!!
Чернев, помисли си добре дали съм аз отрицателният герой тук. Попитах те за модел на камерите. Помолих да отвориш една, да видим какъв е проблема. Нищо от посоченото до тук не си направил. Освен това накацаха не един, а два индивида които се намериха големи специалисти по обиждане.
Аз спамя и не чета. А ти прочете ли назад случайно? Аз бях единственият, който изяви искрено желание да погледне нещо, а не като Пламен да ти взема парите.
За това ми желание бях "наказан" с коментари колко съм бил компетентен. И цялото мое желание се изпари с това ти мнение. Истината е, че от тези, които се обадиха не чакай помощ. Те са тук само да тровят форума. А на кого да се извиня? На тия, които обиждаха, може би?
Помисли си много добре кой ти разводнява темите. Отиваш назад, виждаш потребителя с име Керестелив. Влизаш му в профила и натискаш "Виж всички мнения на потребителя". И ще ти светне, че примерно той не е написал едно конструктивно мнение, а да сипе обиди.
А може би искаш да се извиня на автора на тия мнения? Кажи, тия мнения много полезни ли ти бяха?
plamen6703 написа:
Не си квалифициран да взимаш становище по въпроси касещи ремонт на електронна техника дали подлежи или не подлежи на ремонт!
plamen6703 написа:
Новобранец! На колко такива като теб съм скъсал ританките и съм ги оставял с разпасани камизолки да не ги минавам повторно :lol:
Keresteliev - специалист
toolegittoquit написа:
....И ще ти светне, че примерно той не е написал едно конструктивно мнение, а да сипе обиди.
.....
Ето какво съм написал:
Kak да не търси?

Държавен изпит и 10 години по специалността има!!!
п.п. Направи добро та го хвърли в морето! :sad:
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 11

Тема "Изгорели камери за охрана." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: