• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
От мобилни телефони до цифрови камери
hidrazin - майстор
Извлечение от общите условия на ЕВН по договорите:
Прикачен файл:
ЕВН общи условия.jpg
Junak написа:
... А потърпевшите могат да напишат колко нецензурни лични съобщения са получили от въпросния...
Аз не се чувствам потърпевш а поласкан. Така ми се отдава възможност да го нашамаря на лични като хората. :-D
:partyman:
preslav - майстор
Никой не е казал, че битката с ЕРП-то е лесна - аз съм водил само една с предшественика на Енерго Про и съответно нищо не спечелих, но там случаят беше друг.
В конкретните случаи с EVN не става въпрос за един човек срещу цялата машина, говори се за десетки потърпевши, които обаче се спасяват поединично. Единственото нещо, в което са единни е да седнат на масата и след поредната ракия да изреват "такава ни е Държавата". Ами да, такава е защото всяка жаба кряка за себе си, мънкаме си скрити зад паравана на нета, джавкаме шепнейки, псуваме управниците и пак си избираме същите.
Аз бих възкликнал "да живеят ЕРП-тата - повече изгорели уреди, повече работа за форумните играчи набиращи поръчки на ЛС".
zz_stefanov - майстор
Много ви е трън в очите поелия ремонта.
Като цяло това не е за направи сам.
Станал е контакта тук. Реклама няма, резултата дано е положителен.
Сигурен съм, че който ще ги прави не си вади хляба през форума.
Ivanov388 - специалист
Според един велик писател, един мъж не може да спи с всички жени, но трябва да опита ! :partyman:
Всички потърпевши няма да спечелят борбата с ЕРП-тата, но трябва да опитат !

Мой познат спечели дело срещу EVN за материални и МОРАЛНИ щети.
Материалните щети бяха малки, но поради арогантото, високомерно и некомпетентно отношение
ЕРП беше осъдено и потърпевшия прибра в брой чисто 2500 лв.
Има "филми" и с хепи енд ! :partyman:
Keresteliev - специалист
Жоржи Амаду – Един мъж не може да спи с всички жени на света, но поне може да опита!

:yawinkle:
chernev - помощник
zz_stefanov написа:
Много ви е трън в очите поелия ремонта.
Като цяло това не е за направи сам.
Станал е контакта тук. Реклама няма, резултата дано е положителен.
Сигурен съм, че който ще ги прави не си вади хляба през форума.
Резултата е положителен, камерите ми са отремонтирани :) Благодарности на всички писали, които искаха да ми помогнат. :supz:
kuuuuuul - майстор
Къде ги отремонтираха,че и моята камера сдаде багажа?IP камера,има захранване,отворих я,няма видимо изгоряло, но на входа на интернет кабела не мигат диодите . :cry:
martolk - специалист
Здравейте, колеги! Имам едно питане, по което пуснах и тема, но в друг раздел (може би този е по-правилния). За да не правя нова тема, поля за малко съдействие от запознатите. Понеже не съм питал навреме съм заложил кабел 5х0,75м2 ШВПС за камера. Вече знам, че не се ползва такъв кабел, но е късно. Въпросът ми е мога ли да пусна видето с балун в двата края на една двойка от този кабел?
Жако - специалист
Здравейте колеги, нов съм в тази тема.
Инак участвам отдавна във този форум но само в темите за пелетни горелки или по точно казано по темите за отопление. Имам нужда, нали за това е темата за камери за охрана.
Имам я камерата от година, работеше добре и тези дни спря да се върти изведнъж.
Въпроса мие може ли някой да ми каже защо камерата ми несе върти.
Надоло и на горе работи ръчно управлявана.
Но за въртене на ляво и дясно не иска.
Като и подам ръчно нал ляво или на дясно бучи моторчето но несе върти камерата. Бучи също когато утиде до крайно положение.
Моля ако има някой който да може да ме светни какво мога да направя сам.
Или да я свалям да я нося някъде за ремонт.
Има ли начин и сам да си я оправя.
Който иска да ме съветва нека ми пише на лично ще му пратя телефона си да говорим по проблема. Или да ми прати неговия си телефон. :) :?
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Тема "Изгорели камери за охрана." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: