• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
От мобилни телефони до цифрови камери
chernev - помощник
toolegittoquit написа:
chernev написа:
Здравейте, нов съм във форума ви, ама имам голяма нужда от помощ.
Здравей! Цифрови или аналогови са камерите? Направи ли си труда да ни препишеш марката им и модела им, както и на NVR/DVR устройството? Пробва ли да отвориш някоя?
Нямам думи..Във форум НаправиСАМ Пламен си е платил някой да троли и да рекламира, като така леко подпитва "нали ти ремонтираше", за да може да трупа посещения през Гуглето..А други си пльосват директно рекламите.
Здравей и на теб, прочети малко по-нагоре съм написал марката и модела на NVR устройството, написал съм и марката на камерите. Написал съм, че две от камерите миришат на изгоряло. Какво повече да напиша от това като не четете а спамите в темата ми. Ако обичате не го правете, ако можете да ми помогнете с нещо моля заповядайте.
toolegittoquit - майстор
chernev написа:
Написал съм, че две от камерите миришат на изгоряло.
Отвори ли някоя от камерите?
chernev - помощник
Ходих при търговеца който ми продаде камерите. Обади се по телефона на сервиза и говори с тях. От там му казаха, че ако е изгорял чипа не се ремонтират и при токов удар горял чипа. Не съм отварял камера а и да я отворя не съм сигурен какво да правя. Ти ще можеш ли да ми помогнеш с ремонта на камерите?
toolegittoquit - майстор
chernev написа:
Ти ще можеш ли да ми помогнеш с ремонта на камерите?
Отвори камерата. Да видим какво се е опекло. Аз не помагам на ЛС. За разлика от други хора и пари не искам.
preslav - майстор
toolegittoquit написа:
chernev написа:
Здравейте, нов съм във форума ви, ама имам голяма нужда от помощ.
Здравей! Цифрови или аналогови са камерите? Направи ли си труда да ни препишеш марката им и модела им, както и на NVR/DVR устройството? Пробва ли да отвориш някоя?
Нямам думи..Във форум НаправиСАМ Пламен си е платил някой да троли и да рекламира, като така леко подпитва "нали ти ремонтираше", за да може да трупа посещения през Гуглето..А други си пльосват директно рекламите.
Тоя форум яко пропада!
preslav написа:
РЕМОНТ НА ТЕЛЕВИЗОРИ-LCD,LED,OLED, PLASMA,АУДИО И ВИДЕО,ЛАПТОПИ- ТОТАЛЕН РЕМОНТ,ИГРАЛНИ КОНЗОЛИ- X-BOX,PS3, BGA-REBALLING,КОМПЮТРИ И ПЕРИФЕРИЯ,LCD МОНИТОРИ,GSM,ДИГИТАЛНИ ФОТОАПАРАТИ,ВИДЕОКАМЕРИ,МИКРОВЪЛНОВИ ПЕЧКИ, КЛИМАТИЦИ, ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ.
Да ве, тоя е вундеркинд. Ремонтира печки, климатици и има бутилки с фреон до станцията за BGA reballing. Или ги духа с пистолета за горещ въздух. Абе, защо не се скриеш и ти с тая реклама, а!?
Да взема да си плесна и аз рекламата, А? Айде ся и аз да се рекламирам
Региона на Поморие-Несебър. Ремонт на компютърна техника, монитори, принтери, компютърни мрежи. Инсталиране на сигнално-охранителни инсталации и контрол на достъпа. Ремонт на електрически стъкла на автомобили, инсталиране на аудио уредби и други ремонти на електрическата инсталация на автомобили.
КЛЮЧОВИ ДУМИ - КОМПЮТЪР,ЛАПТОП, РАЗВАЛЕН, РЕМОНТ, кабели, мрежа, интернет, DVR, КАМЕРИ, НАБЛЮДЕНИЕ, СМЯНА ЛАМПА НА ЕКРАН, Преинсталиране, инсталиране на програма, инсталиране на драйвер, инсталиране на принтер, поддръжка.
Момченце, казах ти не веднъж да не газиш браздата дето стария вол е вече орал - ти направи ли си труда да прочетеш от къде съм и къде се намира цитираната от мен фирма - какви реклами те патят шизофренико? Викай камерите при себе си и им прави ремонт - човекът попита за някой който в Пловдив се занимава с това, но си безУмен за да ти го обяснявам къде съм намерил адрес на една от многото пловдивски фирми.
Отдавна ме тормози един въпрос - епилираш ли се редовно?
Последна промяна от preslav на пет апр 28, 2017 8:38 pm, променено общо 1 път.
Junak - майстор
toolegittoquit написа:
Да взема да си плесна и аз рекламата, А? Айде ся и аз да се рекламирам
Региона на Поморие-Несебър. Ремонт на компютърна техника, монитори, принтери, компютърни мрежи. Инсталиране на сигнално-охранителни инсталации и контрол на достъпа. Ремонт на електрически стъкла на автомобили, инсталиране на аудио уредби и други ремонти на електрическата инсталация на автомобили.
КЛЮЧОВИ ДУМИ - КОМПЮТЪР,ЛАПТОП, РАЗВАЛЕН, РЕМОНТ, кабели, мрежа, интернет, DVR, КАМЕРИ, НАБЛЮДЕНИЕ, СМЯНА ЛАМПА НА ЕКРАН, Преинсталиране, инсталиране на програма, инсталиране на драйвер, инсталиране на принтер, поддръжка.
Забрави боядисване на автомобили за 10 лева и лепене на говорители за 1 лев. Може да добавиш и "правя спайки всякакви". :lol:
Оттук е народната поговорка "Видяла жабата, че подковават коня, и вдигнала гъз /или крак беше?/" :-D
gogo7777 - майстор
Проектирам, изработвам и монтирам асмалъци, реставрирам лопати, мотики и др. земекопни сечива. За повече информация на ЛС.
Keresteliev - специалист
chernev написа:
....., прочети малко по-нагоре съм написал марката и модела на NVR устройството,.....
Ам то... чукча не читател, чукча писател!

:lol:
toolegittoquit - майстор
Keresteliev написа:
Ам то... чукча не читател, чукча писател!
Ако обичаш, замълчи. Модел на камерите никъде не пише.
Keresteliev - специалист
Junak написа:
.....
Забрави боядисване на автомобили за 10 лева и лепене на говорители за 1 лев. Може да добавиш и "правя спайки всякакви". :lol:
Оттук е народната поговорка "Видяла жабата, че подковават коня, и вдигнала гъз /или крак беше?/" :-D
Мъче се момчето, но не му се получава!

п.п. Много още има да учи.
Ама не се захваща на каква да е работа, щото знаеш ли германските му "колеги" какви пари вадят?
:sad:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

Тема "Изгорели камери за охрана." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: