• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
От мобилни телефони до цифрови камери
silent - майстор
Купи си нова....освен ако не е някаква супер дупер скъпа многопикселова с хай енд оптика извънземна камера... след като бучи вероятно проблема е механичен... Дали на някой освен теб ще му се занимава...едва ли...
Жако - специалист
Купи си нова....освен ако не е някаква супер дупер скъпа многопикселова с хай енд оптика извънземна камера... след като бучи вероятно проблема е механичен... Дали на някой освен теб ще му се занимава...едва ли...

:supz: :) Нее скъпа, но ме е яд, че само една година изкара.
Ще те послушам но най напред ще я разглобя да и вида проблема защото и на мен ми се струва че е механиче дефекта.
Аз от малък си разглобявах играчките зада вида какво има в тах, та една камера ли няма да разглобя.😂😂😂😃
Жако - специалист
пон ное 28, 2022 8:26 pmsilent написа:
Купи си нова....освен ако не е някаква супер дупер скъпа многопикселова с хай енд оптика извънземна камера... след като бучи вероятно проблема е механичен... Дали на някой освен теб ще му се занимава...едва ли...
Целта ми беше като на всеки Българин да минем по тънко, ако може да се ремонтира и съвет от такъв човек които е отварял, (разглобявал) ремонтирал.
Инак и твоя съвет нее лош.
Защото на ли знаеш приказката за старото и новото.
Карай ново хваляй старо.
Но старото и новото са добри когано са здрави ивършат работа. Благодоря все пак за вниманието. :) :)
krasi92 - майстор
Една година още имаш гаранция ако е на една. Ползвай гаранцията
Жако - специалист
пон ное 28, 2022 11:38 pmkrasi92 написа:
Една година още имаш гаранция ако е на една. Ползвай гаранцията
Да благодаря пазя и документите.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Тема "Изгорели камери за охрана." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: