От мобилни телефони до цифрови камери
Нужда я се от помощ, повреди ми се сонара, а наближава да разрешат риболова. Сонара ми е на марката Piranhamax, показва бял екран и нищо друго. Ако някой знае къде има сервизи за ремонт на тази марка да ми пише. Давах го за ремонт на едно място, сервизният инженер го прегледал и казал не става.
hidrazin - майстор
Rebellious написа:
Нужда я се от помощ, повреди ми се сонара, а наближава да разрешат риболова. Сонара ми е на марката Piranhamax, показва бял екран и нищо друго. Ако някой знае къде има сервизи за ремонт на тази марка да ми пише. Давах го за ремонт на едно място, сервизният инженер го прегледал и казал не става.
Аааа.... Няма проблем!!!
Сега ще се появи един капут дето ще ти предложи на лични да те оправи.
Като ти предложи, ти ще приемеш. После като те оправи, ти ще му благодариш във форума на всеослушание...
Капиш... ???
Успех с риболова и наслука... :-D
:partyman:
P.S. Ако не знаеш = казва се ШМАТАРОК !!! :prayer: :prayer: :prayer:
hidrazin написа:
Rebellious написа:
Нужда я се от помощ, повреди ми се сонара, а наближава да разрешат риболова. Сонара ми е на марката Piranhamax, показва бял екран и нищо друго. Ако някой знае къде има сервизи за ремонт на тази марка да ми пише. Давах го за ремонт на едно място, сервизният инженер го прегледал и казал не става.
Аааа.... Няма проблем!!!
Сега ще се появи един капут дето ще ти предложи на лични да те оправи.
Като ти предложи, ти ще приемеш. После като те оправи, ти ще му благодариш във форума на всеослушание...
Капиш... ???
Успех с риболова и наслука... :-D
:partyman:
P.S. Ако не знаеш = казва се ШМАТАРОК !!! :prayer: :prayer: :prayer:
Не съм писал откъде съм, че да ми предложи някой ремонт. По скоро търся някой да ми каже ако знае къде има фирмен сервиз за ремонт на тази марка сонари за района на София или около София.
hidrazin - майстор
Че питай тук. Ако те не знаят къде могат да ти го ремонтират - нов сонар.
Humminbird БГ
:partyman:
hidrazin написа:
Че питай тук. Ако те не знаят къде могат да ти го ремонтират - нов сонар.
Humminbird БГ
:partyman:
От тия в Младост съм го купил и там го носих. Явно са само магазин и го носят някъде, защото казаха не може да се ремонтира, но не казват къде е фирмения сервиз. Попитах тук с надежда някой да знае къде е сервиза. Благодаря ти за линка може да е полезен и на друг.
toolegittoquit - майстор
Rebellious написа:
От тия в Младост съм го купил и там го носих. Явно са само магазин и го носят някъде, защото казаха не може да се ремонтира, но не казват къде е фирмения сервиз. Попитах тук с надежда някой да знае къде е сервиза. Благодаря ти за линка може да е полезен и на друг.
Привет. В книжката на устройството няма ли на последната страница списък със сервизи?
Junak - майстор
toolegittoquit написа:
Привет. В книжката на устройството няма ли на последната страница списък със сервизи?
Няма. Има списък само на магазини за "Жива риба" :-D
Junak написа:
toolegittoquit написа:
Привет. В книжката на устройството няма ли на последната страница списък със сервизи?
Няма. Има списък само на магазини за "Жива риба" :-D
Нещо такова :) написали са си адресите на магазините в гаранционната карта, а дали има фирмен сервиз само те знаят ама не казват.
toolegittoquit - майстор
Rebellious написа:
Нещо такова...написали са си адресите на магазините в гаранционната карта, а дали има фирмен сервиз само те знаят ама не казват.
Добре, пусни запитване към производителя тогава. Макар че сайтът им не е много адекватен. В графа държава има още USSR, тия не са излезли от времето на студената война май...
plamen6703 - майстор
Rebellious написа:
Нужда я се от помощ, повреди ми се сонара, а наближава да разрешат риболова. Сонара ми е на марката Piranhamax, показва бял екран и нищо друго. Ако някой знае къде има сервизи за ремонт на тази марка да ми пише. Давах го за ремонт на едно място, сервизният инженер го прегледал и казал не става.
Може да го дадеш и на пет места за ремонт, ако някой ти предложи да го ремонтира го прати при шматарока, който се опитва да гадае, да гадаят двамата дали може или не може да се ремонтира :lol:
Конденза ги разсипва тия "сонари", но за толкова пари толкова работа. Като имаш пари да ги даваш за глупости взимай нов и докато е в гаранция избии рибата :-D :partyman:

Тема "Ремонт на сонар" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: