От мобилни телефони до цифрови камери
plamen6703 написа:
gospodin_ov написа:
plamen6703 написа:

Ако търсиш наистина помощ и съвет, отиди първо на качествена диагностика на автомобила ти в сервиз при добър специалист.
Не знам какво точно е правил майстора по автомобила ти и не знам до колко може да му вярваш на диагностиката, но е добре да чуеш още едно мнение от сервизен специалист.
Относно цени гледам, че се е включил и нормировчик, с него спокойно можеш да договориш цена и да се заеме с проблема ти.
Не е коректно да се обсъждат цени! Коректно е да кажеш, че на теб примерно ти е скъпо да броиш еди-каква си сума за еди каква си услуга и не можеш да си го позволиш.
Цена предварително не се обсъжда, може да се обсъдят граници от-до и да се знае, че превишили договорената цена отказваш ремонта.
Не знам от кой град си, но проблема ти не може да се реши с теоретични данни :wink:
Здравей колега, да не отварям нова тема регистрирах се за проблем с компютъра ми на Мерцедеса ми модел E 220. Проблема си го създадох от добра душа. На приятел колата също Е 220 е в сервиз и диагностика показала, че има нещо на компютъра. Помоли ме да отидем до сервиза да пробва с моя компютър дали ще стане и аз от добра душа се съгласих. Свалиха моя компютър, колата му не запали с моя, но като върнаха моя обратно и моята кола повече не запали. Може ли да е изгорял и моя компютър или някаква грешка да е получил компютъра ми. Колата ми нямаше никакви проблеми докато не пипнахме компютъра.
Дай ми съвет и ако може и оферта за тестване на компютъра. Предварително благодаря.
Не бързай да благодариш, по-добре да продължим на л.с това не е за направи си сам :wink: А, ти следи темата, ако искаш да преброиш колко безполезни гугъл шимшерици ще се включат по нея, за сега е само един :lol: Ако пък искаш не я следи, волята и желанието са твои :-D
Споко за мен, навсякъде по форумите е пълно с такива :lol: имаш лична поща :)
hidrazin - майстор
Хайде де, подкрахте ли тая кочина?
Mercedes E220 - това е смешно. Като Opel Kadet 1.3
Даже и по-зле...
Айде че поръчах трета водка и шишчетата намаляват с бързи темпове...
:partyman:
P.S. Е...ти майтапа. Не спирам да се хиля... :lol:
DMN - майстор
gospodin_ov написа:
Здравей колега,
Значи викаш - сте колеги с plamen6703 ...
gospodin_ov написа:
На приятел колата също Е 220 е в сервиз и диагностика показала, че има нещо на компютъра. Помоли ме да отидем до сервиза да пробва с моя компютър дали ще стане и аз от добра душа се съгласих. Свалиха моя компютър, колата му не запали с моя, но като върнаха моя обратно и моята кола повече не запали. Може ли да е изгорял и моя компютър или някаква грешка да е получил компютъра ми. Колата ми нямаше никакви проблеми докато не пипнахме компютъра.
Тоя не ти е никакъв приятел, от мен да знаеш. Взел ти компютъра за проба,"изгорил го", а сега те оставил сам да се справиш с проблема си и да се луташ по форуми. Ти обаче казваш, че си добра душа, но аз се съмнявам в това, защото ако беше така, щеше да търсиш помощ за два компютъра - твоя и на приятеля ти.
Какво стана с колата на приятеля ти след това? Да не би да е запалила? Да не е разменил компютрите?
Но няма значение. Попаднал си на най-правилното място. Ще те оправят, а ти до няколко дни ще благодариш публично. Не забравяй да кажеш цената на ремонта, по-горе пак питах същото, но не ми отговориха :cry: . Не за друго, ама да знаят хората все пак, които ще имат нужда в бъдеще - да не ходят по разни сервизи, а да се обръщат направо тук.
DMN написа:
gospodin_ov написа:
Здравей колега,
Значи викаш - сте колеги с plamen6703 ...
gospodin_ov написа:
На приятел колата също Е 220 е в сервиз и диагностика показала, че има нещо на компютъра. Помоли ме да отидем до сервиза да пробва с моя компютър дали ще стане и аз от добра душа се съгласих. Свалиха моя компютър, колата му не запали с моя, но като върнаха моя обратно и моята кола повече не запали. Може ли да е изгорял и моя компютър или някаква грешка да е получил компютъра ми. Колата ми нямаше никакви проблеми докато не пипнахме компютъра.
Тоя не ти е никакъв приятел, от мен да знаеш. Взел ти компютъра за проба,"изгорил го", а сега те оставил сам да се справиш с проблема си и да се луташ по форуми. Ти обаче казваш, че си добра душа, но аз се съмнявам в това, защото ако беше така, щеше да търсиш помощ за два компютъра - твоя и на приятеля ти.
Какво стана с колата на приятеля ти след това? Да не би да е запалила? Да не е разменил компютрите?
Но няма значение. Попаднал си на най-правилното място. Ще те оправят, а ти до няколко дни ще благодариш публично. Не забравяй да кажеш цената на ремонта, по-горе пак питах същото, но не ми отговориха :cry: . Не за друго, ама да знаят хората все пак, които ще имат нужда в бъдеще - да не ходят по разни сервизи, а да се обръщат направо тук.
Излишни подробности колега, но за твое успокоение, ремонта ще го плати приятелят ми. Ако те обижда обръщението колега, казвам го понеже ползваме един форум. Не питам за два компютъра, че не знам какво ще се случи с единият и какви пари ще хване ремонта. За размяна няма как да стане нали пред мен стана гафа с моя компютър. Сега и моята и неговата кола не са в движение. Ако питаш мен майстора трябва да плати ремонта на моя компютър, ама майната му да е жив и здрав.

Тема "Mercedes Vito 2.2 Проблем с компютъра" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: