От мобилни телефони до цифрови камери
zz_stefanov - майстор
Казах ти аз, че е сложно, ама ти - черно/бяло :cool:
tzetz009 - специалист
Трите основни цвята са ...... :-D ! И жълтото вкараха в телевизорите като основен цвят , но нещо умря тая технология !

:partyman: :partyman: :partyman:
gogo7777 - майстор
На тоя телевизор не му е писано да работи май. Пацката не го е погледнал още :)
shadow__01 - майстор
Споко, той Пламен ще го оправи тайно тайно.....срещу съответната сума.
mitak88 - напреднал
Здравейте, все се каня да пиша в този форум, но ето сега дойде момента. Та значи открих повредата. Проблема беше в NAND чипа, поръчах си нов програмиран, запоих си го и телевизора работи без проблем. Не мога да ви разбера момчета уж е форум за да си помагаме, а всеки тук е тръгнал да се прави на интересен. Посетих една тема подобна на моята в същия този форум, тръгнали нашите да се карат, кой кого псувал, кой кого не знам си какво. Не знам какво да кажа повече, пълна простотия.
вт юли 11, 2017 5:48 pmmitak88 написа:
Здравейте, все се каня да пиша в този форум, но ето сега дойде момента. Та значи открих повредата. Проблема беше в NAND чипа, поръчах си нов програмиран, запоих си го и телевизора работи без проблем. Не мога да ви разбера момчета уж е форум за да си помагаме, а всеки тук е тръгнал да се прави на интересен. Посетих една тема подобна на моята в същия този форум, тръгнали нашите да се карат, кой кого псувал, кой кого не знам си какво. Не знам какво да кажа повече, пълна простотия.
Здравей Митак,
Аз имам същият проблем с постоянен рестарт на моя
KD-49X8309C, възможно ли е да е от защита против прегряване?
Благодаря предварително!
lyubohar - майстор
вт юли 11, 2017 5:48 pmmitak88 написа:
Не мога да ви разбера момчета уж е форум за да си помагаме, а всеки тук е тръгнал да се прави на интересен. Посетих една тема подобна на моята в същия този форум, тръгнали нашите да се карат, кой кого псувал, кой кого не знам си какво. Не знам какво да кажа повече, пълна простотия.
И аз къде директно,къде с намеци се опитвам да кажа да не си ги мерят,но няма оправия.
Най лошото,че има хора,които разбират и дават полезни съвети и в същото време
80%излишно парадиране и простотии както казвате.Ами вижте някои имат по 17000 поста.
Някои по 10000,от които 99.9% излишни.
Типичен български форум!
kozl - майстор
За жалост Митака не се е весвал във форума от 20.04.2020 г. :sad:
lyubohar - майстор
Ами очаквано!След като всяка тема завършва по един и същи начин!

Тема "Проблем с телевизор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: