От мобилни телефони до цифрови камери
Ellliton - помощник
Здравейте, съжалявам че повтарям теми, но имам нужда от помощ не се справям с задачата да извадя звука от тв sharp през колоните на домашното кино. На тв открих audio out -жак за слушалки и оптичен , на домашното кино in с 3 чинча бял, червен и жълт. Пробвам с кабел жак от тв към дом. кино 3 чинча и не става. Какъв кабел да си купя????
preslav - майстор
Ellliton написа:
Здравейте, съжалявам че повтарям теми, но имам нужда от помощ не се справям с задачата да извадя звука от тв sharp през колоните на домашното кино. На тв открих audio out -жак за слушалки и оптичен , на домашното кино in с 3 чинча бял, червен и жълт. Пробвам с кабел жак от тв към дом. кино 3 чинча и не става. Какъв кабел да си купя????
На жакове за слушалки съм попадал поне на 3 вида - виж какъв е твоя жак и пробвай дали чуваш нещо от ТВ на слушалки, мисля, че трябва да си усилиш звука от самото ТВ. Ако слушалките работят отиваш с тях в магазина и си купуваш преходник от жака към чинчовете и си готов. Ако си средно сръчен можеш да си направиш преходника сам.
nikolovvd - майстор
preslav написа:
Ако си средно сръчен можеш да си направиш преходника сам.
А ако е много сръчен и ВТ може да си сложи. :lol:
sstefanov - майстор
Какви са моделите на телевизора и домашното кино?
nikolovvd - майстор
sstefanov написа:
Какви са моделите на телевизора и домашното кино?
С това трябваше да започне въпроса, но като им направиш забележка, започват да се обиждат.

Тема "От Тв да се изкара звук през колоните на домашно кино" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: