• 1
  • 2
От мобилни телефони до цифрови камери
plamen6703 - майстор
Това са гранули за привличане на диви прасета https://newfresh.org/repelent-otblaskva ... dr-4000-ml :-D За твоя вариант си мислех, но дивото прасе е с много слабо зрение, не знам дали ще го забележат. Иначе съм отворен на всякакви проби само да се стигне до желания резултат :partyman:
lov - майстор
Тествани са многократно преди да ги пусна в серийно производство. :) И то най вече за хищници. Сега се опитвам да възстановя производството но нещо не мога да ги вредя в програмата. За това предложих само на заем. Останала ми е само един мостра. :)
teon - специалист
mcm написа:
Третия лек го имаш у вас в касата,
...демек да открие ловът с тях :lol: ...
gogo7777 - майстор
Хранете животните, не ги убивайте бе....диваци :cool:
kolev_k - специалист
Към питащия:Казвай къде е градината!Ябълките не ме интересуват.После аз ще черпя със сърнешки суджук,а ти с ябълково вино/ракия.
torbalan - Дървен философ
plamen6703 написа:
Дай някакъв ефективен лек срещу диви прасета. Имах глупостта тази година да засея два декара картофи на една нива в балкана и се "подсигурих" с препарат за прогонване на диви прасета от едни софийски мошеници... Диви свине изораха нивата все едно нищо не е сложено, даже не се опитахме да събираме картофи след тях.
Не знам колко ефективно ще е, ако се направи ограда от този тип, но по-гъста:
Изображение
  • 1
  • 2

Тема "Схема за аларма за прогонване на сърни от ябълкова градина." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: