От мобилни телефони до цифрови камери
lov - майстор
Недей го хвали че на 5 мои компа почнах чистя лайната на Chromium прихванато заради него.


n_a
А иначе клипчето при мен излиза в задоволително добро качество та вероятно имаш проблем и с монитора. :)
nikolov333 - майстор
съб сеп 01, 2018 1:07 amn_a написа:
съб сеп 01, 2018 1:01 amnikolov333 написа:
Sorry, по описания начин нищо не става, да си знаеш
Даже не съм гледал клипа.. само резолюцията му промених. Иначе верно не става, понеже това е само за визуализирането на страници публикувани на различни езици..

П.П. Яс па съм с ОООООперата и направо я къртя и обикновено я отварям с n..броя запазени страници.. :-D :lol: :lol:

Прикачен файл

2018-09-01.jpg
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб сеп 01, 2018 1:15 amnikolov333 написа:
П.П. Яс па съм с ОООООперата и направо я къртя и обикновено я отварям с n..броя запазени страници.. :-D :lol: :lol:
Цел следобед почти час бях с Оооперата, ама пак не ми се получи. Казваш, за задълбая и да я овладея, м? Обикновено съм с 15-20-30 таба и фокса забива... с Операта няма тоз проблем?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
съб сеп 01, 2018 1:12 amlov написа:
n_a
А иначе клипчето при мен излиза в задоволително добро качество та вероятно имаш проблем и с монитора. :)
Е, кат му смених резолюцията стана четимо, но не бих говорила за качество. Досега не ми се бе случвало такова автоматично намалено... ще си знам вече
nikolov333 - майстор
Не забива хич.. виж колко таба са на скрийншота ми, че не ми се брои... На око, май са над 100 страници.:-D
radius - майстор
То така е много прегледно :lol:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
.
Последна промяна от n_a на нед сеп 02, 2018 10:41 am, променено общо 1 път.
radius - майстор
Баси, сложи едно 60+, че се стресирах.

Тема "Фирефокс - бг версия" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: