• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
От мобилни телефони до цифрови камери
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Телефончето постоянно ми иска парола на предишния стопанин. Понеже я нямам, вече не ми работят някои неща. Пък и си е супер неудобно така.... Как мога да го направя напюълно мой?
Reset all settings? Или още по-добре Erase all content and settings? Да не да увисна насредата на нещо и без телефон...
Да поясня, не е краден, не е прекупуван, наследство ми е. От 3 години съм с него...
lpoik - специалист
ср дек 19, 2018 5:01 pmn_a написа:
Телефончето постоянно ми иска парола на предишния стопанин. Понеже я нямам, вече не ми работят някои неща. Пък и си е супер неудобно така.... Как мога да го направя напюълно мой?
Reset all settings? Или още по-добре Erase all content and settings? Да не да увисна насредата на нещо и без телефон...
Да поясня, не е краден, не е прекупуван, наследство ми е. От 3 години съм с него...
Намери опция РЕСЕТ
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
ср дек 19, 2018 5:06 pmlpoik написа:


Намери опция РЕСЕТ
Намерила съм я. Питам, какво ще стане като я избера ;-)
lpoik - специалист
ср дек 19, 2018 5:07 pmn_a написа:
ср дек 19, 2018 5:06 pmlpoik написа:


Намери опция РЕСЕТ
Намерила съм я. Питам, какво ще стане като я избера ;-)
Просто ще върне фабрични настройки
toshetozaz - специалист
Ресет няма да помогне,ако телефона е заключен с Icloud.По това ,което описваш ми се струва ,че е точно така.
Virtex - майстор
Без паролата за iCloud както каза toshetozaz става много трудно. Качва се специален софтуер или се ползваше нещо покраи сим картата, за да "лъже" за паролата. Общо взети крива работа, най-добре да се отключи, деактивира се от даденият акаунт и да се ползва наново.

Ресет няма да помогне.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Ресетнах го. Но не го направих по "пълния" начин и например вайбърът все още е на друго име... Днес ще го боря отново.
По какво се разбира, че е заключен (през айклауд)?
turbocharged - специалист
В Settings намираш iCloud и търсиш Find my iPhone
Ако е активно е заключен към iCloud и може да се отключи само с паролата на предния собственник. В този случай ако не знаеш паролата не го ресетвай напълно защото ще могат да ти го отключат само тайните служби :)
Ако изобщо няма активиран iCloud или Find my iPhone не е активно т.е. деактивирано от предния собственник можеш да го ресетваш както си искаш.
radius - майстор
Аз бих предложил този тул за hardware reset:
Изображение
Е.ем ти и заключванията. Много ме дразнят тия, ама като има фенове и тях ще ги има.
hidrazin - майстор
чет дек 20, 2018 3:03 pmradius написа:
Аз бих предложил този тул за hardware reset:
Ба ти и тула - тоя умрял чук 200гр за 30 кинта...
:partyman:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Тема "iphone 6" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: