От мобилни телефони до цифрови камери
preslav - майстор
Аз не съм убеден, че записите от лична камера важат пред съда - поне в БГ не съм чувал да важат.
DMN - майстор
geromero написа:
Не съм само аз, целият блок е с издраскани коли. Това става периодично.
Автобояджиите май са го закъсали с работата и пращат по някой "агент" да драска по колите :?
nikolov333 - майстор
..с техните цени на детайл, нормално е да са закъсали.. :-D
DMN - майстор
Веднъж само съм ходил на такива услуги преди 7-8г., някой ми беше ожулил предната броня. Взеха ми 70 лв. Черната боя на лайсната, която бяха сложили, след няколко дни стана сива :-D . Отидох пак, казаха - ама то щото не знаели каква била основата, туй онуй, ала бала...Боядисаха я с друга боя явно, щото издържа черна няколко години :lol: .
Какво се прави при надраскана врата, че да струва 500 лв. ремонт? Цялата врата ли се обработва?
lov - майстор
Да бе да и паркинга частен и ни един от останалите потърпевши не са имали пълна застраховка и застрахователя е решил по добре да си плаща от колкото да се разправя. Много за канарчета ни взема питащия. Айде и ние от време на време живеем в странство та знаем какво е. То в еди празен автобус не смееш да пръднеш, че те гледат поне две камери да не говорим по улиците какво е. На моя паркинг който е и обществен има 4 камери и още една сложена да гледа само контейнерите за смет до него. А и много от камерите са със свободен достъп за наблюдение щото до толкова много е станала информация и не може да се обработва. И по тази причина е предоставено правото на граждани да зяпат и подават сигнали за нередности.

п.п. Ололо70-80 лева е на детаил ако е само козметичено пребоядисване. Вратата се брои за едно.
Оферта от септември миналата година на реномиран сервиз точно за врата и броня.

Тема "Dash camera и акумулаторна батерия" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: