От мобилни телефони до цифрови камери
hidrazin - майстор
Ако в тая държава драскаха всички коли, до сега да са ги хванали.
Другия вариант е да живееш в емигрантски квартал и на тая държава да не и дреме какво става там, дори и да се изколите.
Мдааа...
:partyman:
geromero - напреднал
ср фев 06, 2019 3:06 pmhidrazin написа:
Ако в тая държава драскаха всички коли, до сега да са ги хванали.
Другия вариант е да живееш в емигрантски квартал и на тая държава да не и дреме какво става там, дори и да се изколите.
Мдааа...
Всичко разбираш ти.... като отворена книга сме ти. Така се правят 15 хил. поста. за 10 години - на ден по 3 безмислени и един горе долу по темата. Капанче, запомни тази думичка.
preslav - майстор
Аз не съм убеден, че записите от лична камера важат пред съда - поне в БГ не съм чувал да важат.
DMN - майстор
geromero написа:
Не съм само аз, целият блок е с издраскани коли. Това става периодично.
Автобояджиите май са го закъсали с работата и пращат по някой "агент" да драска по колите :?
nikolov333 - майстор
..с техните цени на детайл, нормално е да са закъсали.. :-D
DMN - майстор
Веднъж само съм ходил на такива услуги преди 7-8г., някой ми беше ожулил предната броня. Взеха ми 70 лв. Черната боя на лайсната, която бяха сложили, след няколко дни стана сива :-D . Отидох пак, казаха - ама то щото не знаели каква била основата, туй онуй, ала бала...Боядисаха я с друга боя явно, щото издържа черна няколко години :lol: .
Какво се прави при надраскана врата, че да струва 500 лв. ремонт? Цялата врата ли се обработва?
lov - майстор
Да бе да и паркинга частен и ни един от останалите потърпевши не са имали пълна застраховка и застрахователя е решил по добре да си плаща от колкото да се разправя. Много за канарчета ни взема питащия. Айде и ние от време на време живеем в странство та знаем какво е. То в еди празен автобус не смееш да пръднеш, че те гледат поне две камери да не говорим по улиците какво е. На моя паркинг който е и обществен има 4 камери и още една сложена да гледа само контейнерите за смет до него. А и много от камерите са със свободен достъп за наблюдение щото до толкова много е станала информация и не може да се обработва. И по тази причина е предоставено правото на граждани да зяпат и подават сигнали за нередности.

п.п. Ололо70-80 лева е на детаил ако е само козметичено пребоядисване. Вратата се брои за едно.
Оферта от септември миналата година на реномиран сервиз точно за врата и броня.
hidrazin - майстор
ср фев 06, 2019 3:10 pmgeromero написа:
... на ден по 3 безмислени и един горе долу по темата. Капанче, запомни тази думичка.
Е поне имам около 25 горе-долу полезни поста. Ти нямаш нито един полезен, защото на никой с нищо не си помогнал в този форум.
Тук си само като консуматор. Без да си бил с нещо полезен.
И какво точно да запомня и в каква връзка?
P.S. И друго. След като на целия блок драскат колите, що аджеба само ти си слагаш камера?
Не е ли по-правилно да се сложат камери да гледат целия паркинг а не само твоята?
Пък и частен паркинг дето чак "солено глобявали" па да няма камери...

Тема "Dash camera и акумулаторна батерия" | Включи се в дискусията:

Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: