От мобилни телефони до цифрови камери
Здравейте, скоро закупих вендинг машина за храни и напитки.Регистрирах фирма ЕООД , закупих касов апарат всичко.Започнах да пазаря стоката, но незнам имам ли право да продавам бира. Четох че за нея не се изисква лиценз , но все още не съм сигурна да я зареждам ли. И задължително ли е да регистрирам машината в хеи. Ако я регистрирам в хеи , кога трябва да е преди да заредя и пусна касов апарат или може и след като си работи.Ако някой има информация да ме насочи. :?:
vlax - майстор
Това "хеи" отдавна е РЗИ :)
:partyman:
пон яну 27, 2020 3:40 pmDaniellaD29 написа:
Здравейте, скоро закупих вендинг машина за храни и напитки.Регистрирах фирма ЕООД , закупих касов апарат всичко.Започнах да пазаря стоката, но незнам имам ли право да продавам бира. Четох че за нея не се изисква лиценз , но все още не съм сигурна да я зареждам ли. И задължително ли е да регистрирам машината в хеи. Ако я регистрирам в хеи , кога трябва да е преди да заредя и пусна касов апарат или може и след като си работи.Ако някой има информация да ме насочи. :?:

Здравейте! Може ли да споделите какво се случи с вашия проект! Получихте ли отговори на вашите въпроси, защото минавам през абсолютно същото в момента? Благодаря

Тема "Вендинг машина за пакетирани храни и напитки" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: