• 1
  • 2
От мобилни телефони до цифрови камери
MamaMy - майстор
Интересува ме само горната част и куплунга за 20 волтовата батерия. Искам да ги вградя в дъното на една батерия друга марка. Не става дума за търговия затова предложения и цени на ЛС.
nikolov333 - майстор
Питай lov .. виждал съм негови снимки от ремонти и сигурно има бракувани..
lov - майстор
А не съм сервизирал лидълски инструменти никога. Дарения са ми от колеги и приятели. :) Но нямам сигурно друг сервиз се е занимавал с тези модели иначе все щях да забърша някое батрерия или зарядно. :lol: .
Virtex - майстор
Купуваш най-евтината батерия и така.

Поне когато съм търсил подобно нещо за други марки излиза по-лесно да намериш бракувана батерия. Иначе може с разни 3D принтери, но гимнастиката става огромна и не си заслужава усилията.
Lutchezar - майстор
Днес в лидъл изток гледах намалена Лампа с 2*usb X20, с оранжев етикет, за около 7 лева някъде. Може и такова да ти свърши работа, куплунгът го има.
MamaMy - майстор
Да. Консуматор ми трябва. Батерии си имам :-D
Ще проверя във вторник в нашия Лидл и ще търся нещо такова. Благодаря!
lov - майстор
Я снимай и показвай ако можеш. Само пластините ли ти трябва или заедно с корпуса. И от зарядното или от батерията. Защото от другите батерии платки бол и те май само пластмасата им е различна. Нямам за сравнение. А и такова зарядно може и да намеря. Удари един телефон утре да се разберем.
MamaMy - майстор
Щом има евтин вариант направо ще го купя. Искам да изрежа пластмасата с куплунга и заключването и да го вградя отдолу на една батерия Хитачи. Така получавам две в едно. Удвоявам капацитета при нужда или зареждам разширението докато работя с основната. Това е накратко.
resistbody - майстор
Да ти направя на принтера ? има модели преходници... трябва ти модела на зарядното/инструмента ? и извод 2 кабела или ??
Не съм много адекватен сега, знаеш как да се свържеш мен..
MamaMy - майстор
:prayer: Благодаря за предложението, но за сега няма нужда. Ако стане както го искам, може да го патентовам и като почнем масово производство, тогава.
  • 1
  • 2

Тема "Търся изгоряло зарядно Parkside X20V" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: