От мобилни телефони до цифрови камери
mitajlako - напреднал
пет авг 21, 2020 9:38 pmhidrazin написа:
silent-е, ми вземи му обясни на човека как да го направи бре.
Иначе всеки мое да реве и да се прави на голям отворко.
Докато не се наложи да свърши някаква работа.
Общо взето ми е писнало от шопландски селяндури...
:partyman:
Кой реве и кой се прави на отворко ? И кой е селяндур ?
gogo7777 - майстор
пет авг 21, 2020 9:38 pmhidrazin написа:
Общо взето ми е писнало от шопландски селяндури...
:partyman:
.....от миграцията на безделници ще да е....Стара Шопландия е подложена на инвазия. Крайно време е шопа да извади сопата :)
mitajlako - напреднал
Ей как се събрахте толкова много "инженери" в този форум, с велики изобретения, патенти, сертификати или какво ли още не, за които ние простолюдието трябва да сме ви благодарни и да ви целуваме ръце и крака, въпреки че не може да накарате 3 диода да светнат последователно :shock: . Човекът си е прав, заради такива злобни, ограничени и непостигнали нищо в живота хорица сме на това дередже. Вървете си в мишите дупчици да си злобеете, защото явно това е нещото което ви прави щастливи и придава смисъл на живота ви. Не мисля повече да падам на нивото на ограничени хора без социален живот, които единственото им развлечение е стоенете по форуми и пишенето не безмислени коментари. Живи и здрави "професорчета" :)
gogo7777 - майстор
съб авг 22, 2020 9:12 ammitajlako написа:
..... Живи и здрави "професорчета" :)

Vchechno nejlepší, hlavně zdravi
:partyman:
tzetz009 - специалист
съб авг 22, 2020 9:12 ammitajlako написа:
Ей как се събрахте толкова много "инженери" в този форум, с велики изобретения, патенти, сертификати или какво ли още не, за които ние простолюдието трябва да сме ви благодарни и да ви целуваме ръце и крака, въпреки че не може да накарате 3 диода да светнат последователно :shock: ........ Живи и здрави "професорчета" :)
:? Всъщност какво точно искаш от Форума ? Искаш съвсем точна схема като за теб без никакво преправяне ? Ами @hidrazin вече ти даде насоки как да намериш подобна и едната подходяща (според мен) е ето тази . Не е нужно човек да е професор или инженер за да се справи със заместването на релетата от мощен светодиод и резистор .
Прикачен файл:
simple_traffic_light_controller_small.jpg
simple_traffic_light_controller_small.jpg (23.39 KиБ) Видяна 864 пъти
:partyman: :partyman: :partyman:
gogo7777 - майстор
A to sou můj 5 koruny
Nic složité není......pár díl do kříže a hotovo
Прикачен файл:
Traffic-Light-Control-Project-Using-4017-and-555-Timer.png
Traffic-Light-Control-Project-Using-4017-and-555-Timer.png (80.84 KиБ) Видяна 847 пъти
https://www.electricaltechnology.org/20 ... oject.html
vlax - майстор
Гого стига с този тъп чешки,чехкините отдавна не идват на Черно море. :-D
:partyman:
gogo7777 - майстор
Няма да идват и занапред. Пратих миналия месец три, върнаха се разочаровани и казаха, че нещът да чуят повече за почивка в България :)
vlax - майстор
съб авг 22, 2020 1:21 pmgogo7777 написа:
Няма да идват и занапред. Пратих миналия месец три, върнаха се разочаровани и казаха, че нещът да чуят повече за почивка в България :)
Явно нашите гларуси не са на ниво. :)
:partyman:
gogo7777 - майстор
От гларусите не са се оплаквали....даже напротив :lol: тая "моята" каза, че ще ме сменя с друг :-D . Оплакаха се от обслужването и измамните цени. :cool:

Тема "Макет светофар" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: