От мобилни телефони до цифрови камери
fox_vt - майстор
нед мар 13, 2022 8:02 amsilent написа:
Аз имам хибридна система 4ри въртящи цифрови и 4ри стационарни аналогови и 2тб диск...в момента съм оставил да работят само въртящите...за мен те са по удобните....но ти си знаеш.... Купи си коаксиал със захранване...ситуацията с корозията я има но колегата е попресилил нещата в общия случай ще кара години
Как работят въртящите при теб. В смисъл патрулират от точка до точка предполагам. Колко може да издържи механиката при ежедневно въртене. И друго ми е интересно когато камерата е на опция постоянно патрулиране то опцията запис само при засичане на движение би следвало да не работи и камерата ще записва всичко от до, или бъркам. Не искам комбинирани кабели защото половината камери ще са на минимум 50 метра и пада на напрежение ще е голям. Но на 10 метра от всяка има удобно често за захранване, вярно че всяка трябва да си има отделно захранване ама няма как. За някои от камерите ще трябва комбиниран кабел със носещо въже и там мисля да е мед жилото заради постоянното лашкане от вятъра.
fox_vt - майстор
нед мар 13, 2022 9:49 pmmuhala написа:
вт фев 22, 2022 4:44 pmvalentino76bs написа:
За 4 камери колко трябва да е записващия диск да може да се върне около 7-10 дни?
При мен е около 10GB за 24ч при една камера 2Mpx.
При теб ще е около 80гб/ден. при 4 камери 4Mpx
Доста як NVR ще ти трябва.
Това при какъв запис е, непрекъснат или само като има движение?
silent - майстор
Моите работят като стационарни...но удобството да ги завъртиш от разстояние за да видиш нещо което те интересува в този момент е голямо....
muhala - майстор
вт мар 15, 2022 2:14 pmfox_vt написа:
нед мар 13, 2022 9:49 pmmuhala написа:
вт фев 22, 2022 4:44 pmvalentino76bs написа:
За 4 камери колко трябва да е записващия диск да може да се върне около 7-10 дни?
При мен е около 10GB за 24ч при една камера 2Mpx.
При теб ще е около 80гб/ден. при 4 камери 4Mpx
Доста як NVR ще ти трябва.
Това при какъв запис е, непрекъснат или само като има движение?
Непрекъснат запис с h265 кодиране

Тема "Охранителни камери" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: