От мобилни телефони до цифрови камери
tarlyo - специалист
Запали. На четвърт. Компютър, ключ и комфорт модул за 30лв общо. И 2 доставки по еконт, защото не знаех какво ми трябва.
Благодаря на всички за идеите и помощта.
silent - майстор
нед юни 26, 2022 2:27 pmMamaMy написа:
Любо, не се изхвърляй толкова. Всяко цигане хванато от улицата се научава за половин час как да търка с лъка. След един час вече свири "Рамо, Рамо". Това е същото като твоето сравнение за работата със станцията. :-D
Такъв кретенизъм хич не ти подхожда нито на годините нито на респекта с който се ползваш от хората тук...за да не съм оф ще кажа да пробва с читав ключар с новия комп...за София мога да дам читав човек дето бори Ваговете...
Когато един човек е добър в нещо сам си определя цената ако се е надценил си остава със станциите и поялниците с които може да подпира вратата или оправя жената...ако ли не никой не е опрял пистолет никому да си дава пари някому...
а музиката е освен къртовски труд и изкуство не говоря за певачките по чалготеките....за Васко Василев...имал е късмета който са нямали хиляди цигулари дори по-добри от него но останали неизвестни и ненамерили своята Ванеса..!
lyubohar - майстор
Радвам се ,че колегата си е оправил колата.

Не мисля да отговарям на колегата МамаМу.
Той не е виновен.На друго място са виновните!
Наистина е къртовски труд.Почваш на 5 години.Свириш поне 1 час на ден.
Като поотраснеш почваш да свириш по 2,3,5 часа на ден.
Другите деца и младежи играят навън и се забавляват.
А ти само свириш.Така докато завършиш академията.
После конкурси по разни оркестри за работа.
Няма друга професия,която да изисква такъв труд и упоритост.
Колкото до Васко Василев-с баща му Петър съм състудент.
Зная цялото израстване на Васко.Учи в Москва от 10 годишен-по него време най добрата школа за цигулари.
После при Ифра Нийман в Англия.Изключителен цигулар е Васко.
Не е покрай Ванеса израстването му.Най младия концертмайстор в лондонската кралска опера.
Сега май е и музикален директор там.
Малко не одобрявам разпиляването по жанровете,но това си е негов избор.
Имаме прекрасни цигулари по света.:
Веско Ешкенази-концертмайстор в Концертгебау Холандия.
Албена Арнаудова-концертмайстор във Виенската филхармония.
Мила Георгиева-концертмайстор-в радиооркестъра Щутгард.
Светлин Русев-концертмайстор на Оркестъра на Френското национално радио. От 2008 г. е професор във Висшата национална консерватория за музика и танц в Париж.Изключителен музикант!
И много други:
https://www.bulblog.com/%D0%B1%D1%8A%D0 ... %B5%D1%82/
MamaMy - майстор
Е добре! Спазарете Васко Всилев да ми свири на ушенце за 200лв пък аз ще му се циганя че са много и ще му дам 100.

ПП И между другото от 6 годишен до 8 клас ходех на школа по класическа китара, та не ми обяснявайте как се учи инструмент. Не случайно не съм станал музикант, но не принизявам и не подценявам чуждия труд като вас. И само за протокола станция нямам. Не съм забогатял толкова да си я купя щото съм прост, а не като вас умните :-D
Ето ви идея за бизнес. Ще забогатеете за нула време, вместо да търкате струни или да вадите зъби или да лекувате хора...
И мога да изреждам още един час, но никой не си оставя уж недоходната професия а само пищи колко е онеправдан, че плочкаджията или автомонтьора или някой си друг го бил одрал. Виждате сламката в чуждото око, а гредата в своето не.
съб юли 09, 2022 10:49 amsilent написа:
Такъв кретенизъм хич не ти подхожда нито на годините нито на респекта с който се ползваш от хората тук.
Респекта не е свързан с професионалните ми умения, а с обективността с която оценявам. Като оставите пристрастията на страни се пробвайте пак да ръсите акъл в сфера съвсем отдалечена от вас и по тема от която си нямате ни най-малко понятие.
silent - майстор
Вземи да се спреш умнико....на чужд гроб ревеш...друг е въпроса че даже не е и гроб...и никой на никого никъде...не гледа....поне не и в очите или портфейла ...аз например гледам между краката на една част от населението....и никой не оспорва правото на всеки сам да си определя цената ....престани ти да оспорваш правото на който и да е ....дали да си даде или не парите...а музиката е нещо велико и не си бутай поялника там....
muhala - майстор
Не прочетох цялата тема, но да кажа, че този фокус си го правя на моята кола.
Чипа, който си писал, че е ИМО, е флаш памент. Имото се пази в един ЕЕПРОМ с 8 крака. Копира се и се записва в новия компютър със щипка и програматор.

Тема "Смяна чип на компютър на кола." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: