• 1
  • 2
От мобилни телефони до цифрови камери
krasi92 - майстор
А бутона може ли да видим
пет яну 06, 2023 9:37 pmkrasi92 написа:
А бутона може ли да видим
Извинявам се но не е бутон а ключ който се завърта на дяно. За съжаление колегата ми е изпратил само тази снимка.
В Понеделник ще говоря да си викнат някой електричар...не знаех че е така сложно...
Avas_co - майстор
пет яну 06, 2023 9:53 pmcloc написа:
пет яну 06, 2023 9:37 pmkrasi92 написа:
А бутона може ли да видим
Извинявам се но не е бутон а ключ който се завърта на дяно. За съжаление колегата ми е изпратил само тази снимка.
В Понеделник ще говоря да си викнат някой електричар...не знаех че е така сложно...
Не е сложно, но не е твоя работа.
Отишъл си друго да вършиш.
iliya_i - майстор
Амо като е ключ, а не бутон му свържете единия кабел на фаза, а другия на А1 на контактора.

И ония трите нули, долу в ляво, дето сте боднали в една дупка би сложете в три различни от празните по шината, за да може да стегнете и трите. Сега не е ясно кой от всичките 3 сте стегнали.

И друг път като ви питат, казвайте това не го можем и не е наша работа.
Avas_co - майстор
пет яну 06, 2023 10:01 pmiliya_i написа:
Амо като е ключ, а не бутон му свържете единия кабел на фаза, а другия на А1 на контактора.

И ония трите нули, долу в ляво, дето сте боднали в една дупка би сложете в три различни от празните по шината, за да може да стегнете и трите. Сега не е ясно кой от всичките 3 сте стегнали.

И друг път като ви питат, казвайте това не го можем и не е наша работа.
Той проблема не е само тия трите, и другия кабел на шината, без кербовка/гилза е проблем.
Тая работа е от преди тях, според мен.
iliya_i - майстор
пет яну 06, 2023 10:09 pmAvas_co написа:
пет яну 06, 2023 10:01 pmiliya_i написа:
Амо като е ключ, а не бутон му свържете единия кабел на фаза, а другия на А1 на контактора.

И ония трите нули, долу в ляво, дето сте боднали в една дупка би сложете в три различни от празните по шината, за да може да стегнете и трите. Сега не е ясно кой от всичките 3 сте стегнали.

И друг път като ви питат, казвайте това не го можем и не е наша работа.
Той проблема не е само тия трите, и другия кабел на шината, без кербовка/гилза е проблем.
Тая работа е от преди тях, според мен.
То това е сигурно. Таблото е старо. Защо са го развързвали? Божа работа :?
Абе дано поне стените са успели да боядисат прилично, та да не ги бият.
Avas_co - майстор
:mrgreen:
пет яну 06, 2023 10:13 pmiliya_i написа:
пет яну 06, 2023 10:09 pmAvas_co написа:
пет яну 06, 2023 10:01 pmiliya_i написа:
Амо като е ключ, а не бутон му свържете единия кабел на фаза, а другия на А1 на контактора.

И ония трите нули, долу в ляво, дето сте боднали в една дупка би сложете в три различни от празните по шината, за да може да стегнете и трите. Сега не е ясно кой от всичките 3 сте стегнали.

И друг път като ви питат, казвайте това не го можем и не е наша работа.
Той проблема не е само тия трите, и другия кабел на шината, без кербовка/гилза е проблем.
Тая работа е от преди тях, според мен.
То това е сигурно. Таблото е старо. Защо са го развързвали? Божа работа :?
Абе дано поне стените са успели да боядисат прилично, та да не ги бият.
:mrgreen:
resistbody - майстор
пет яну 06, 2023 9:00 pmcloc написа:
Ами ако няма друг вариант ще търсим някой ел. техник. Проблема е че трябва да го взема и да го закарам на 40 км. от гр. Пловдив.
Ако тея 40км са в моята посока ще ти кажа каква водка да купиш ;)

Работата е много лесна, ама трудно се обяснява...
  • 1
  • 2

Тема "Свързване на триполюсен контактор" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: