• 1
  • 2
От мобилни телефони до цифрови камери
MamaMy - майстор
Сега го разгледах. За хоби употреба става. За про е абсолютно безсмислено. За какъв чеп ми е подредбата на VGA кабел на полето примерно? Това ми трябва в сервиза на бюрото пред компа. За какво да се дзверя в телефона. Много от другите неща ги знам по неволя. Сигурен съм, че повечето колеги също. Това приложение явно ни подценява. Личи си, че програмистите му са далеко от ежедневната работа на един електрончик. Мое лично мнение е, че ми е излишно. Не желая да си задръствам телефона с глупости.

Все едно на Любо да му предложиш да си сложи приложение с гамата :-D
lyubohar - майстор
Е,тук сме не само професионалисти.Все нещо ще им свърши работа на такива като мен.
hidrazin - майстор
Напълно безсмислено приложение. На всичкото отгоре пълната версия е платена.
Безплатната ще те натресе с една камара боклуци.
:partyman:
P.S. Баба ми все приложения е използвала... Пфу!
Ако нямаш основа и акъл, никакви приложение даже ИИ е могат да те спасят.
Оставаш си средно статистически галфон...
MamaMy - майстор
съб окт 07, 2023 3:05 pmlyubohar написа:
Е,тук сме не само професионалисти.Все нещо ще им свърши работа на такива като мен.
Съмнява ме Любо. Те повечето питащи нямат основата за да разберат дори това. За тях трябва буквар нищо, че се пробват да напишат Капитала. Те няма да разберат половината от нещата в приложението, а разбират ли ги значи то вярно не им трябва. В това приложение са събрани, без особена връзка по между им, схеми и каталожни данни от няколко различни професии. Все е свързано с електричество, но ...
Lutchezar - майстор
Държа подобно на телефона за всеки случай. За 5 години 2 пъти съм го пускал. Electrician handbook. Сега пак го разгледах, няма нищо за начинаещи, и ако не разбираш няма и да разбереш. Но ако не си сигурен в нещо е супер бърза проверка. Единия път нямаше някакъв откачен кондензатор, и понеже бях на зор с нервен бързащ колега в колата и нямаше кой да смята с какво да го замести, приложението точно за 2 клика ми каза какво от наличното да взема. Та затова си седи в телефона...
  • 1
  • 2

Тема "Цветен код на резистор." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: