• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10
От мобилни телефони до цифрови камери
goran67 - специалист
И това е вариант. :)
sstefanov - майстор
Няма никакъв смисъл от грамофон, който свири по-лошо от добър ЦД плеър. Плочите са скъпи и неудобни. Единственият им плюс е ако свирят по-хубаво.
99% от съввременните грамофони не свирят по-добре от 99% от съвременните CD плеъри, да не говорим за техниката преди 30 години. Така, че няма никакъв смисъл да си купувате скъпите плочи (още повече мижавите ремастери), ако нямате подходящ (визирам поне 1000 лв) грамофон със съответния предусилвател-RIAA коректор (още 500 лв поне) и т.н. (още ХХХХ лв).
goran67 - специалист
Така си е! Аз просто исках да пусна някоя от старите си плочи, за да покажа на щерката какво е било :) .
Пуснах де, засвири.
Просто не работят всичките му функции, които не ми трябват много. Но все пак трябваше да пробвам да ги намеря.
petromaniq66 - специалист
Домързя те да снимаш и пишеш какъв е блутуут аудиопроцесора. Това че от конвертора нищо не излиза също е загадка. Също и лицевия панел, да се види какви копчета има. Конектори, шарени кабелчета и разположение на микросхеми нищо не говорят. Пък, ако все още подлежи на връщане още по-добре. Другия път, като даваш някакви пари първо изпробвай. Затова са го преоценили - не работи и някой "вътрешен" е харесал адаптера. Ти после му карай от сто кладенеца вода.
goran67 - специалист
Не че ме е домързяло, но самсунга снима в някакъв формат *heic. Трябва да конвертирам в *jpg. После над 1 Мb не иска да качва форума снимка. Трябва да я намалявам. С Линукс Минт съм, там не ми е ясно как се намаляват снимките...
Ще опитам да кача.
goran67 - специалист
Прикачен файл:
1000001375.jpg
През телефона.
Да видим чете ли се чипа.
goran67 - специалист
https://m.olx.bg/d/ad/nov-gramofon-s-pl ... 9qsJJ.html
Ето снимки на панела. Някой се е постарал да си го снима. :)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
чет мар 28, 2024 12:38 pmgoran67 написа:
https://m.olx.bg/d/ad/nov-gramofon-s-pl ... 9qsJJ.html
Ето снимки на панела. Някой се е постарал да си го снима. :)
Това може да направи плочите ми на MP3! Яко!
petromaniq66 - специалист
Може и на нищо, фаянс напръскан да станат. И други ужилени ще има, бладорение на КЗП и менторите им - хранителни вериги
petromaniq66 - специалист
Стефанов е прав! Свястна плоча е беше навремето 25-30$. А колко е дал питащия за патефона?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10

Тема "Грамофон hif1970bt" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: