Коментари и препоръка за библиотеката към сайта.
greentree - специалист
Привет,да попитам на някой намират ли му се 2 заглавия- Сградостроителство -Чавдар Ангелов или друг автор и Стоманобетон в електронен формат?Ще съм благодарен!
housedoktor - майстор
Имам много книги -някоя друга би ли ти вършила работа?
ribnikolaevi - майстор
Малко късно виждам питането, но ако все още не е рашен проблемът ...
Стоманобетонъта кой автор е? Можеш ли да кажеш за какво ти трябват книгите (споменаването на определен автор ме навежда на мисълта за студент)? Ако не е за студент, кажи за какво точно ти трябват книги в тази област.
Стоманобетон има на много автори, в книжарниците на УАСГ, новата сграда, централното фоайе. Но в зависимист от целта са подходящи различни автори.
Същото и за Сградостроителството.
greentree - специалист
Автора няма значение,електронния формат ме интересува,тъй като ми е по-удобен за четене вечер,честно казано силно осветление удобно за четене вкъщи нямам. Инфото ми е нужно за обогатяване на познанията в сферата .Ще съм благодарен ако някой има нещо от търсените заглавия или подобни. :prost:
ribnikolaevi - майстор
Стоманобетон не е за обща култура. Ако нямаш предварителни познания (малко съпромат или механика) ще го зарежеш след третата формула. Виж сградото - ако не ти е супер спешно, като се местя ако изскочи отнякъде от кашоните ти го подарявам. Ако искаш го дай да ти го сканират някъде, ако искаш си го чети когато е по-светло около теб. Но в момента доста от книгите ми са по кашони в мазето и не ми се рови само за това да я търся. Не знам доколко и то самото ще ти е полезно, но ти си знаеш. Ако те интересува, тъй като работиш на въже и искаш да схванеш нещо повече за системите на строителство, пускай снимки (ако искаш направи специална тема затова) и ще се опитвам да обяснявам, сигурно и други ще се включат.
greentree - специалист
Това ми прозвуча като,пич ти си бачкаторче...не се занимавай със сложната материя в която плувам .
ribnikolaevi - майстор
greentree написа:
Автора няма значение,електронния формат ме интересува,тъй като ми е по-удобен за четене вечер,честно казано силно осветление удобно за четене вкъщи нямам. Инфото ми е нужно за обогатяване на познанията в сферата .Ще съм благодарен ако някой има нещо от търсените заглавия или подобни. :prost:
От написаното от теб аз пък останах с впечатлението, че не си на ти с материята. Затова ти написах моя съвет да не се захващаш със стоманобетона. Това е нещо като приложна механика плюс още доста неща в нея и ако не си минал през теоретичната такава не виждам да се справиш. Не съм целял да те засегна или обидя, извинявай, ако е прозвучал така поста ми. Исках да помогна.
Ако наистина не си на "ти" с материята (ако не си учил до някой курс във УАСГ), по-лесно ще ти е да пускаш постове с конкретни въпроси, схеми, снимки, може би ще стане хубава тема, от която и други ще могат да се възползват.
Иначе може да видиш тук: http://publicsalebg.com/vias/files/stomanobeton.pdf, http://vias.students.bg/index.php?optio ... 2&Itemid=3. Има лекции и курсови проекти, което е доста полезно.

Тема "Търся 2 книги-Сградостроителство и стоманобетон." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: