• 1
  • 2
Коментари и препоръка за библиотеката към сайта.
profesionalist_wood - майстор
Америката си е Америка :) каквото и да си говорим


http://viewer.zmags.com/publication/5f6 ... 5f67a36d/1
EDI - майстор
Страхотен.Всякакви дребни приспособления има, дето тук не можеш ги намери, или ако ги има са на космически цени.
profesionalist_wood - майстор
Затова трябва да уважаваме нашите дядовци защото са имали тези неща в наличност отпреди 9.IX.1944 г....
Моето мнение е,че инструментите в България са от най-скъпите в Европа...дори в Румъния цените са наполовина на нашите...ама какво да се прави,съдба :sad:
EDI - майстор
Абе и ги няма, м..ка му.Скоро си търсих хоризонтални или вертикални бързодействащи стяги от този вид.Оказа се, че в България-та само на две места се продават.Най-накрая си намерих, де, ама със зор.Та, такива ми ти неща, да не говорим за другите полезни дреболии.
batkotony - специалист
EDI,да ми прощаваш невежеството,ама как се използва тази стяга? :?
profesionalist_wood - майстор
EDI написа:
Абе и ги няма, м..ка му.Скоро си търсих хоризонтални или вертикални бързодействащи стяги от този вид.Оказа се, че в България-та само на две места се продават.Най-накрая си намерих, де, ама със зор.Та, такива ми ти неща, да не говорим за другите полезни дреболии.
Има ги в Камартон на ул.Боян Магесник до гара Подуяне

Много искам да си купя прочутото японско ренде което рендосва по-гладко от абрихт и праща машините в пенсия :lol:
EDI - майстор
Действа като стяга ключалка.Използвам я за приспособления, които си направих за фрезерната маса, но става и за други машини.Нещо като трета ръка -
EDI - майстор
М,да.И в България ги произвеждат тези стяги на дено място, ама търговския вид не е съвсем като чужбинските.И български имам и чужбински, разликата е доста голяма.Иначе нашите вършат същата работа и са по-евтини.За жалост в Ямбол и на много други места, където би следвало да ги има, не са нещо специално, дори не са и чували за тях.Ама така ще е за сега.
  • 1
  • 2

Тема "Подробен дърводелски каталог" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: