Коментари и препоръка за библиотеката към сайта.
masteradmin - майстор
Открих нов раздел към сайта, които ще кръстя Библиотека. Напишете какви материали искате и на какъв език. Ако разполагате с някакви интересни статии, списания или снимки може да се свържете с мен за да ги качим.
Това ще бъде нашия "Пантенон". :idea:
За сега материалите ги качвам на датата но скоро ще взема още един сървър.
WoodFan
чудесна идея, но къде отидоха линковете към книгите за дърводелство? :cry: Тъкмо си намерих нет с прилична скорост и реших да ги видя не само заглавията и .... изненада !!!
Ще бъда много благодарен и ще кликвам на банера много-много пъти ако ми кажеш къде са линковете или ако вече не са публикувани тук да ми ги пратиш на i_pavloff@abv.bg.
masteradmin - майстор
ще ги кача до 2 дни сега структорирам нещата.
Sk4 - специалист
...
Последна промяна от Sk4 на ср фев 06, 2008 1:12 pm, променено общо 1 път.
velsi - Почетен майстор
А не се ли замисли, че това няма нищо общо с "Направи си сам"? Ще трябва да се примириш с мисълта, че няма как всичко, което ти е интересно да е събрано на едно място.
Стефан - майстор
На някои им е много трудно да мислят.
doni - помощник
Върховна е идеята за тази "библиотека"-грабна ме напълно-всъщност ,когато вляза в "направисам" забравям за времето,за обяда или вечерята и за ангажиментите си.Може би не му е мястото тук,но би трябвало всички,които влизаме в този сайт да гласуваме за него,за да го класират на заслужаващото му първо място.
Do admin , izpratih kurs lekcii za universiteta po aritektura na sledniqt mail kupidon71@abv.bg .ako byde preceneno 4e si zaslujavat , mogat da bydat ka4eni v tozi forum. poradi razmera im ot 89 mbt sa izprateni kato jumbo mail 4iqto sesiq izti4a na 09.02 kato do togava mogat da bydat iztegleni.
izvinqvam se za latinicata mi!
Еклектик - специалист
Имам доста интересни справочници в електронен вариант, но как стои въпросът с авторските права.
а литературата в библиотеката според мен трябва да преобладават повече на български език все пак сме българи

Тема "Дайте мнения и препоръки ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: