• 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
Проявете вашата изобретателност.
facho - напреднал
Ето с какво се занимавам от няколко дни.И мисля че наистина много добре стават
Това е само част от нещата с които мисля да си обновя празния ми коридор
Има още няколко джунджорийки но още не са лакирани.
Скоро ще ги завърша и ще ги снимам окачени.

Изображение

Изображение

Това още не съм го завършил.Малко екстри мисля да му вкарам


Изображение

Тази ми беше първата която направих и е от списание но не стига че по-трудно се плете
А и не попива лака.С вестник по-лесно и по-хубаво става.


Изображение

Изображение

Изображение

Ето тези страшно ми харесват нищо че не са плетени
color - напреднал
Малко встрани от темата, но все пак става дума за вестници. В едно столично заведение видях нещо, което много ми хареса и реших да се опитам да направя. Масите и столовете бяха покрити с едри страници от вестник, и по някакъв начин фиксирани от горе. Изглеждаха като ламинирани, но нямам представа как точно. Не ми изглеждаха лакирани, защото на някои места бяха леко отлепени и бяха пластични. От друга страна покриваха заоблените ръбове на плота, което означава че първо са били положени върху него и след това са фиксирани с нещо. Ако някой има идеи, моля да сподели.
marian1 - майстор
Това се казва декупаж - от тук ти е ясно нали - гугъл и хиляди клипове кое как става :-D
Търся майстори на кошничи, кошничари
пишете на panayot.panayot@gmail.com
Жалко, че тази тема е замряла :(

Изображение

Изображение

Изображение
Прикачен файл:
PC291200.jpg плетена маса от стари вествици
Наистина жалко, че темичката е замряла. А това е толкова интересно занимание и помага да се отървем от купищата стари вестници и да направим сами чудесни плетени неща за дома. Аз се увлякох по плетенето от вестници преди година и половина и след като минах през многобройни панерчета, кошнички и кошове за бельо, през къщичките за домашни любимци и др. вече гледам към по-сериозните и големи неща - направих си сама голяма плетена маса и с удоволствие си пием кафето на нея. А идеята е не само да е маса, но и да има пространство за съхранение на различни неща / например вещи, необходими, но рядко използвани/. Занимавайки се с плетене от хартия се радвам,че успявам да оползотворя един отпъдък, пък и да създам радост на себе си и на моите приятели.

Прикачен файл

PC291198.jpg поглед към вътрешността на масата.
съм начинаещ, това ми са едни от първите работи :-D

Прикачен файл

Без име.jpg
tanq222 - специалист
Много оригинални идеи, но лично на мен ми изглежда сложно за направа и сигурно изисква много време.
world_explorer - специалист
То вече вестници трудно се намират в къщи- нали има интернет. Та въпроса ми е, може ли да се направи същото от рекламните материали на моловете- вземаш си колкото искаш и са безплатни?
bobii - специалист
Най-вероятно ще може, само че според мен по-трудно ще хване лака отгоре, ако хване изобщо. Трябва да се пробва. Пък и Кауфланд вестници колкото искаш във всеки град. :-D
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15

Тема "Плетене от вестници" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: