• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 15
Проявете вашата изобретателност.
morgiana - помощник
Вижте как вървят цените на изделия от вестници в този сайт- доста е скъпо като се има в предвид, материала :?
http://www.elo7.com.br/userProfile.do?c ... Code=1A889
Илиян Илиев™ - майстор
Чудно ми е, че още има хора на този свят, които си мислят, че всичко приключва с цената на материала. :shock:

Тия вестници да не се заплитат сами случайно? Или има едни две ръце, които ги преплитат по 8 часа на ден, но те не са свързани към никакво тяло, което има семейство? :?
Здравейте на всички! morgiana просто не можеш да си представиш колко съм ти благодарна! А това със тапетите е просто уникална идея! Досега не бях виждала такова нещо. И аз имам няколко творби, които искам да видите, но все още съм на вие с интернет и не знам как да кача снимките ( след като ги направя естествено ). А за линковете, които сте изпратили просто не мога да изразя голямата си благодарност! НЯМАМ ДУМИ!!!!!!!!
kasmet4e - напреднал
Момичета , намерих нещо от един дизайнер който работи с вестници , само че ги плете , прави и пана но колекцията му е с дрехи от плетени с куки вестници . Стори ми се интересно е , не казвам че трябва да ходиме в дрехи от вестници но самата идея е уникална .Който иска да я види може да чукне в гугъл -- Website by Ivano Witali - ECO ART
kasmet4e - напреднал
Здравейте , вижте какво си сътворих - розовото комплектче е за едно момиченце , а съндъчето го направих за коридара ни ще слагам в него чехлите , пък и имам точно место където пасва .

Прикачен файл

Image(080).jpg
Image(080).jpg (43.52 KиБ) Видяна 19764 пъти

Прикачен файл

Image(091).jpg
Image(091).jpg (51.67 KиБ) Видяна 19764 пъти
morgiana - помощник
Здравейте отново. Цяло лято се занимавах само с лбимото си хоби. Ако желаете да видите нещо ново от мен кликнете на този адрес
http://gall-3ou.hit.bg/index.html
Последна промяна от morgiana на чет авг 20, 2009 11:54 am, променено общо 1 път.
morgiana - помощник
Ето и един руски форум за плетене от вестнци. Доста е интересно и има различни неща.
http://texnomagia.ru/forum/20-106-10
ronkis - помощник
Леле момичета направо не мога да повярвам.....Страхотни сте!Мен обаче не ме бива в подобни ръчни нещица.Нямам нужното търпение и време.Сещам се за 2 неща които бих искала да имам,дори и с цената да си купя от вас ако някоя ми предложи да ми ги направи.Наистина много ми харесват:
1)Поставка за вестници и списания във формата на М(представете си ръкописно написано така,че да има 3 отделения) 40/40/40 като пр.размери
2)Поставка за обувки на 4 нива да речеме със размерите:дълбочина 40см,ширина 100см.,височина 120см.

Много ви моля т.к. наистина ме запалихте като човек на изкуството и такъв който нямам възможността ,а най вече таланта и търпението за това ако някоя от вас би желала да ми направи тази услуга да ми ги изработи да се свърже с мен на скайп tonkata70 или на e-mail ronkis@abv.bg.
По магазините в града подобни неща наистина са много скъпи,а аз нямам възможността да си ги закупя на този етап като!Поздравявам ви отново!
:sun:
il_ft_emo - специалист
yoneta написа:
здравейте! ето нещо по модел от форума , с малки изменения, но е голяма играчка.навивала съм елементите сигурно един месец/ от време на време вечер/. имах и други плетени веща за коледа, но снимките се оказаха неподходящи по размер и не можах да ви ги покажа. ако успея да ги намаля ще ви ги пусна макар и със закъснение.
:wuah: :wuah: :wuah: :wuah: :wuah: :wuah: :wuah: :wuah: :wuah: искам и аз кажи как
pini_761 - напреднал
Супер сте ,взехте ми акъла :razz: На много хора от форума би им се искало да имат поне една от вашите творби,а пък за тези който пък не са ги видяли още по 1 или друга причина може би биха били страхотен подарък за дома или за приятели все пак наближава Коледа.Ако творците тук имат интерес биха могли да погледнат в тази тема http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=20967 Лек и ползотворен ден.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 15

Тема "Плетене от вестници" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: