• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 15
Проявете вашата изобретателност.
il_ft_emo - специалист
Таля-Баля написа:
Здравейте всички в този чуден форум!
Толкова се запалих по идеята за плетене от вестници, че реших да пробвам.Оказа се много лесно и приятно занимание.А тук можете да видите резултата.
ти магазин трябва да си откриеш
kasmet4e - напреднал
Момичета , весело посрещане на новогодишната вечер !
Нека всички бъдем много здрави и щастливи през цялата година и да творим красота както винаги :!:
Здравейте!!! Дълго време разглеждах форума, и това какво сте сътворили. Всички неща са страхотни.
А ето какво направих и аз .

Прикачен файл

hartiq.JPG
hartiq.JPG (63.32 KиБ) Видяна 16767 пъти

Прикачен файл

lateks.JPG
lateks.JPG (56.46 KиБ) Видяна 16767 пъти

Прикачен файл

lak.JPG
lak.JPG (66.73 KиБ) Видяна 16767 пъти
vikras981 - помощник
Някой в Пловдив изработва ли такива неща???
Zdraveite,hobiti
Gledam vi ot mnogo vreme,i az pravq razni neshta,no tova s pleteneto ot vestnizi me dyrji veche ot dosta vreme,i mai-shte mi stane postoianno hobi.Razvihriam si vyobrajenieto i veche imam tolkova idei,che niama da mi stigne edin jivot da gi osyshtestvia.Kato napravia neshto shte vi go izprashtam,obache na malki dozi,zashtoto niamam mnogo vreme.Eto edna seria.
kasmet4e - напреднал
:!: Къде ти е серията Плюшкин, нещо не си прикачил снимките :? хайде давай да гледаме какво си изработил :shock:
Човешката фантазия е безгранична в т.ч. и по идеята да се плетат изделия от вестници.Страхотни неща могат да се разгледат и човек може да научи как се правят.А започне ли се веднъж,всяко следващо нещо трябва да е по-добро.....Дълго разглеждах, и продължавам да разглеждам.Вече направих първите неща .

Прикачен файл

100_1023_841.jpg
100_1023_841.jpg (70.55 KиБ) Видяна 15470 пъти

Прикачен файл

100_1024_367.jpg
100_1024_367.jpg (76.48 KиБ) Видяна 15470 пъти
Добър ден! Много са интересни модели! Може ли поне малко инструкции/технология за плетене? Идеално щеше да има поетапно снимане на самия процес... Изобщо не мога да представя от къде и как да започна...
Предварително ви благодаря!
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 15

Тема "Плетене от вестници" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: