Проявете вашата изобретателност.
elizarkova - напреднал
От онези дни се мотаех по Google и ми попадна декорация върху керемида и реших да се пробвам и аз. Не е трудно и мисля, че е една добра украса за дома.

Прикачен файл

e.jpg
e.jpg (42.58 KиБ) Видяна 35585 пъти
NRG7 - специалист
Нямам думи...възхитен съм,красиво е. =D> :yes:
Но би ли обяснила,в какво точно се състои всичко това,което си направила?
Какви материали използва,с какво ги рисува? :?
elizarkova - напреднал
Emerald благодаря ,че мислиш че това което съм направила изисква някакъв талант.Но мога да ти кажа ,че съм доста боса в изкуството. Това е от една керемида ,която струва 0,40 евро. И всеки може да я направи. И един вид е от нищо нещо.Не се изисква никакви инструменти само едно ножче. Подобно е на декупаж но вместо салфетки се лепи глина. 90 % от темите ,които се намират в този раздел са подобни на мойта. И въпреки всичко се извинявам, ако съм запълнила форумът ти с ненужни неща.Мислех че името на форумът предполага да се слагат неща направени от самоделци ,каквато съм и аз.Sorry!
Justy - майстор
Много естествено и самобитно. Напомни ми за Етъра. Поздравления.
Двойният аршин на Емералд няма да коментирам http://www.napravisam.bg/forum/viewtopic.php?t=1252
Matchless - специалист
Добре ,че Пикасо не е поствал тук снимки,щяха да му чупят ръчичките с клавиатурата и после да го карат да прави лицеви опори.Аз съм пълен музикален инвалид,но в училище ме караха да пея (т.е. да тероризирам съучиниците си).Не ми харесва на мен това с керемидата ,но е добре направено и е вложено старание ,което немога да не уважа.Като е такъв проблем постването на такива снимки може би да се направи тема за любителите само който опитват нещо ново и интересно.Така великите майсторите няма да се дразнят.Другият вариант е да се забранят и ако някой поства снимки,да поства и снимка на сертификат за скулптор или дизаинер или художник.Замалко да си помисля , че идват хората тук да се учат взаимно и да си помагат.
Justy - майстор
Ама трябва да признаеш, че в хокея стоят добре. Жалко, че е извън тематиката на форума :-D
malkstor - специалист
Eее, лампата от свински опашки си е точно "направи си сам" - има си инструкции как се прави и всеки може.

По темата - красиво се е получило, но никога не бих тръгнал да си правя нещо подобно :)
Justy - майстор
Много добре знаеш какво имам предвид с двойния аршин. Ама поне трий наред, а не шахматно - много се обърка работата :lol:
Justy - майстор
Emerald написа:
Другия път може да откриеш тема "от бял лист хартия" или "от парче бяло платно".

Какво общо има форумът "от нищо нещо" с художествените ти творби?
Мисля че не си избрала подходящото място и начин за хвалба.
Ето оттук започнаха директните обиди и след това съвсем естествено възмущението на поне 5 души от твоето поведение. Но ти изпитваш някакво странно задоволство от такива ситуации. Можеш вече да триеш темата - така и така е съсипана, а и няма изкуство тук...
Matchless - специалист
По принцип на мен това ми е "от нищо-пак нищо".Нито ще си направя покрива с такива керемиди нито ще си сложа такава цигла до лаптопа за красота,но това съм си аз.Уважавам труда,уважавам старанието ,но просто не ми харесва.А така като се размахват пръсти доникъде няма да се стигне.Според мен трябва тема хоби или любители,никой не е направил нещо от първият път перфектно пък и всеки има различно разбиране за красота.Тук става дума и за друго-техника на изработка.Може и да не ми харесва това,но може би бих приложил тази техника някъде другаде.Това е моето мнение,но общото внимание е насочено другаде-към отношението.

Тема "От една керемида" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: