• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Проявете вашата изобретателност.
filmatoplo - майстор
Направо хипнотизирва къщичката :) , браво преиска ми се да живея в нея -ще си я ползвам за бъдещ истински модел .Все още ми е мечта една подобна къща вила , но твоята ме отнесе напълно в друг свят , повтарям се ама е уникална :wink:
bez_sqnka_f - помощник
Браво, поздравления :) Къщичката е чудесна. Присъединявам се към мнението следващият път да има подкоси под стрехата, а впрочем изборът на покривна покривка от керемиди е много правилен, къщата прилича на родопска с голямата стреха, окантването от дърво и каменния цокъл, докато къща с малка стреха се покрива с плочи.
Поздравления за избора на материалите за макетчето. Впрочем в Стария Пловдив има едно магазинче за сувенири, където продават такива макетчета на някакъв човек, на който това също му е хоби, може да се замислите по въпроса, има ценители доста :)
vankata09 - помощник
браво чудесно е станало!!! А може ли да те попитам как си сложил мебелите вътре??? :? И ако ти се занимава повече направи още но ако може да направиш клип и го качи в vbox7.com и още веднъж ЧУДЕСНО Е СТАНАЛО... :megaeek: :shocked: :eg:
bulchat - напреднал
Уникална изработка! Продължавай да твориш винаги, когато имаш време за това.

Оценка 6+ :-D
Илиян Илиев™ - майстор
Аз ги правя по-обикновени. Без лепило. Само сглобка.

Прикачен файл

P18-06-10_20-03.jpg
P18-06-10_20-03.jpg (154.42 KиБ) Видяна 6525 пъти

Прикачен файл

P18-06-10_20-02.jpg
P18-06-10_20-02.jpg (163.5 KиБ) Видяна 6525 пъти
filmatoplo - майстор
Божее ами ако ти дадът лепило не се знае какво ще сътвориш :-D и от мен поздравления. :2thumbs:
romanpm - майстор
:2thumbs: Върхът на търпението , браво !
sspoko - специалист
Как се прави сглобката ако не е таина пусни някоя снимка?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Тема "Следващата къщичка от фибран" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: