• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12
Проявете вашата изобретателност.
profy - специалист
Andri01 написа:
profy написа:
...
...
Напиши си и титлата тука...-D
Отдавна това съм го сторил, за разлика от множеството, подвизаващи се в този форум анонимници,
ти също, Andri01, нямаш нищо. :-D
profy написа:
...За сведение, profy не е абревиатура от Професионалист, а от "професор"... :-D
Andri01 написа:
...Хората в този форум не те познават,нали?...
А за какво да ме познават? Нито държа да ме поздравяват на "Лъвов мост", нито да ме канят на пищни трапези в знак на благодарност. :-D
Andri01 написа:
profy написа:
...
...
"академик " или "академил" ли беше ?...

Въпросното лице е обсъждано в този форум преди почти две години.
Не виждам защо някой с явни липси на култура, който си забравя хапчетата, си позволява да досажда на мен. :-D
Всъщност във Варна има култура само по време на фестивали, кога отиват там софиянци,
обаче византийците са имунизирани против култура, не прихващат...
А и да запитам - защо е важна личността на някой си, какъвто и да е някъде си, в този форум, съставен почти изцяло от анонимници?
За документални потвърждения - обърнете се към Академил, защо досаждате на мен ?
Второ, не виждам никакви нормални основания да се отправят в този форум каквито и да е апели към участници в други форуми.
Ами идете там, в съответния форум, и си апелирайте, така е по цивилизования свят.

А понеже не се върши за първи път, а многократно, в защита на Аристотел ще посоча.

Andri01 по тема: Помощ при избор на вид слънчев колектор ? Публикувано на: Съб Дек 27, 2014 8:36 am:
"Мога да ти кажа впечатленията си от моята система...,камината е със серпентина за топлене само на бойлер..."
Andri01 написа:
...в един друг"професионален" форум един многознайко-Академил ме уверяваше,че няма да стане,но...то взе ,че стана :)...
viewtopic.php?f=10&t=42070&start=80

Andri01 по тема: Това дали ще работи? Публикувано: ср дек 25, 2013 6:54 pm
Andri01 написа:
...В един друг форум / "Професионален форум за строителство и ремонти"/ един многознайко-Академил,ме уверяваше ,че няма да стане...
viewtopic.php?f=10&t=37183&hilit=%D0%90%D0%BA%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D0%BB&start=20

Другите няма за представям...

Прерових въпросния "професионален" форум.
Не намерих такова нещо, няма някакво такова твърдение...
Констатирано е намерение за недопустимо преправяне на съдове под налягане.
Ето го линка, всеки може да се увери, въпросната тема там е "Водна риза,ама само за бойлер" с автор alex63
(уточнение на "Andri01" "Там бях с друг ник!...") на Нед Авг 12, 2012 11:34 pm.
Тези изявления на Andri01, чистопробни самохвалебствия в стил "Ах, колко сме велики!!!",
при това на базата на напълно изяснена очевидна ЛЪЖА,
продължават 2 години и половина след провокационното събитие...
http://www.bgremonti.com/forum/viewtopi ... 80#p415571

Пълен дефицит дори на елементарна култура е да злословиш зад гърба на някого, Andri01.
При това с аргумент СОБСТВЕНА ЛЪЖА.

Впрочем, важи и за останалите злословници из България, явно 200+500 години чужди присъствия не са без последствия.

След като имаш самочувствие за правота, иди във въпросния форум БГРЕМОНТИ, Andri01,
спори директно с иженарицаемия от тебе Академил,
и докажи колко си велик.
И питай каквото искаш.


После имаш право да публикуваш и тук. Не ми се вярва обаче да изложиш резултати.
Аха, за мен ще е по-забавно да посочиш датата на турнира, да наблюдавам побоището оn-line.

Защо не си го направил за три години и половина време, а Andri01,
а врещиш в този форум като гагаузка коза връз Франга баир на припек?

Коза, не козел, защото козлите имат топки. За разлика от тебе.

ПП. Родствените ми отношения с личности от други форуми са също със статут на неразпространимост и не подлежат на разгласяване.
Също така и професионалните ми задължения, авторски взаимоотношения и бизнес-начинания с други лица.
Andri01 - майстор
"...Божее, Божее колко мъка има по този свят Боже..." :-D
П.С.: Хайде,бъдете жив и здрав !И друго-престанете с обидите към Варненци, определено са доста по-умни и коректни от Вас,г-не!!
miroki - майстор
Така като гледам устройството за сушене. Дали няма да се справи със задачата, инкубатор?
Съответно без ванички с вода.
Ahmakov - специалист
Нищо не е забравено и никой не е забравен...
Ahmakov написа:
На вниманието на модераторите и администраторите на форума.

Добре че повдигна въпроса. Не веднъж си твърдял, че ти не си академил от ония форум, че нямаш нищо общо с него. Интересно защо тогава се яви на конкурса с негова "разработка" и на всичкото отгоре и спечели. Това е кражба на "интелектуална" собственост.
Та ако ти не си академил, би трябвало да те изгонят от форума, а ти би трябвало да върнеш паричната награда.
А ако си признаеш, че си академил, би трябвало да обясниш за Зомбария, за отношението на академил към този форум и пак най логичното е да те изгонят за тези ти мисли и писания по адрес на форума.


Дето се вика честито на печелившите...
Andri01 - майстор
Оня "умник" както виждат всички, е един елементарен човек.Той се издига в собствените си очи / и пред онези"майстори" / само като се прави на велик и обижда! Там,мисля ,че се представя даже за академик :). Модератора ,като начало е добре да го предупреди за обидите ,а после...аут! Все пак тука сме нормални хора,които си помагат,спорят ,но не се обиждат един друг!
шоп - майстор
Хубава тема беше. Жалко че се осра!

Определено трябва да се прочисти.
profy - специалист
Ahmakov написа:
...
Ahmakov написа:
На вниманието на модераторите и администраторите на форума.
Добре че повдигна въпроса. Не веднъж си твърдял, че ти не си академил от ония форум, че нямаш нищо общо с него. Интересно защо тогава се яви на конкурса с негова "разработка" и на всичкото отгоре и спечели. Това е кражба на "интелектуална" собственост.
Та ако ти не си академил, би трябвало да те изгонят от форума, а ти би трябвало да върнеш паричната награда.
А ако си признаеш, че си академил, би трябвало да обясниш за Зомбария, за отношението на академил към този форум и пак най логичното е да те изгонят за тези ти мисли и писания по адрес на форума.
А можеш ли да представиш доказателства, че аз не съм син, някой от племенниците, или изобщо произволно лице,
със същите име и фамилия, явяващо се член на екипа. Същото и с различни имена. Съответно съавтор.
Ако можеш представи, съгласно принципа на Римското право, действащ и сега, и в България.
:-D :-D :-D
Иначе.
Появих се само да ви кажа - Самият Той отново за себе си:
Ahmakov написа:
...аз...съм много гаден...
по тема "Отопление с термопомпа."
Това аз го считахме недостоверно известно, но все пак автентичното самопризнание е по-важно. Нъл тъй?
И е правдиво, съдейки по красноречивите преценки, колкото и да са емоционални...
И предизвика пристъп на уважение, за честността, който, разбира се, бързо премина.
Защото, ще прощавате, съм доста гнуслив.
Andri01 - майстор
Хайде върви в оня"майсторски"форум,да ръсиш умнотиите си! Не разбра ли,че тука не ти минават глупостите :axe:
profy - специалист
Andri01 написа:
Хайде върви в оня"майсторски"форум...
След тебе, след тебе!

След като имаш самочувствие за правота, иди във въпросния форум БГРЕМОНТИ, Andri01,
спори директно с иженарицаемия от тебе Академил,
и докажи колко си велик.
И питай каквото искаш.


При това си ПОДЪЛ СТРАХЛИВЕЦ, Andri01, хвърляш обиди зад гърба на някого като истински византиец от Варна.
Всичките ти приказки са жалки и недостойно страхливи опити да избегнеш сблъсък с Академил,
защото от БГРЕМОНТИ ти ще се върнеш с посрани гащи...
:lol: :lol: :lol:
Andri01 - майстор
Природо,природо и вий валчести камъни!! :-D :-D
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12

Тема "Сушилня за плодове и зеленчуци" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: